Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Rezon prve polovice prvenstva

Go down 
+3
Zvone
Drevan Zmaj
Judine shkude
7 posters
Autor/icaPoruka
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptysri sij 01, 2014 7:48 pm

Rezon prve polovice prvenstva Sbm0

Jesenski prvak Pomorac
Overachivers Laseri, Ibrica Jusić, T.Š.K.ŠoltaKa
Underachivers NK Orangina Benkovac, Geto križari, FC Stultus, Beavers F.C.
Hit prvenstva Laseri
"Dark horse" Cool Legs No Luck, HNK Brda Split

DAJTE SVOJE ANALIZE I KOMENTARE NA DOSADAŠNJI TIJEK PRVENSTVA...
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptysri sij 01, 2014 8:37 pm

kako ja nisam underachiever jebemti oči,,
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptysri sij 01, 2014 9:20 pm

kralju deveti si, a ovi asevi su favoriti za osvajanje a ispod crte za ostanak su..
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptysri sij 01, 2014 10:27 pm

očekivano top 3 a u biti deveti jednostavno mora bit underachiever.

FC stultus to po meni nije, njegov rad je jednak od prve sezone i samo se srozava na ljestvici povećanjem konkurentnosti lige. S ostalim se slažem, iako mi je odvratno pomisliti da bi bevandić i pomorac moga osvojit naslov lige,,,,,

Overachiever po meni NK hurikan, lik je sritnik.

Iznenađenje definitivno drugoligraški trio laseri, RNK brda i Šolta. Šteta šta više ne pišu po forumu, posebice druga dvojica.

Posebno bi još jednom stavio naglasak na FC stultus i oranginu koji će se morati dosta potruditi da bi ostali u ligi, a bilo bi mi žao da ispadnu jer su zanimljive ličnosti koje pridodaju atmosferi, iako slabije u zadnje vrijeme.
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptyčet sij 02, 2014 5:11 am

Duje mi nije toliko overachiever, dobar je on, očekivao sam puno od njega. Al ko što Zvone kaže, RNK Brda su i mene iznenadila, uz ostale drugoligaše, oni su trebali biti isto Overachieveri.
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptyčet sij 02, 2014 10:11 pm

moram priznat da sam malo razočaran sezonom, ali ne mogu krivit nikog nego sebe. apsolutno katastrofalan wildcard, totalno promašeno sve, trebalo mi je tri-četiri kola da se posložim.

par nesretnih okršaja di sam izgubio za par bodova i jebiga, tu sam na 14. mjestu s 10 poraza. nije ništa strašno, vrh nije daleko, liga je zanimljivija nego ikad jer se već 5-6 momčadi promijenilo na prvom mjestu ljestvice. još uvijek me drži nada u top3 plasman. vidićemo :(
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptypet sij 03, 2014 1:48 pm

Tia sam komentirat nešto, al u međuvremenu se tablica ionako malo prominila pa je "overachiver" Ibrica na drugom mistu, a TAMNI KONJ HNK Brda je pa na 14. Dovoljna satisfakcija. Također, piše se "underachiEver" i "overachiEver", smeće nepismeno  Rezon prve polovice prvenstva 997057239 
Zvone u idućem kolu ima omiljeni, zajebani duel s Grgom, ako se KARTE okej poslože, moga bi se dogodit i skok na prvo nakon toga.
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptypet sij 03, 2014 8:38 pm

Također, Hooperu se piše 9 (devet) bodova za gameweek 16, urbani klošaru.
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptysub sij 04, 2014 5:45 pm

ne može se živit od prošlosti friend Wink)
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptyuto sij 21, 2014 10:39 pm

Rezon... Rezime prve polovice prvenstva :(
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Emptysri sij 22, 2014 3:50 am

ti si bolja osoba štadakažem
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rezon prve polovice prvenstva Empty
PostajNaslov: Re: Rezon prve polovice prvenstva   Rezon prve polovice prvenstva Empty

[Vrh] Go down
 
Rezon prve polovice prvenstva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Igrač sa najviše bodova do kraja prvenstva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2013-2014-
Forum(o)Bir: