Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa

Go down 
+7
tranki
Fredi
Zvone
Dispet
beaver
Drevan Zmaj
RamzaOden
11 posters
Autor/icaPoruka
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptysub oľu 01, 2014 11:24 am

=)
(song za reading: www.youtube.com/watch?v=Tb-gI_pFog0&feature=youtu.be )

Zmajevi v The Mighty Avengers
Pomorac v NK Hurikan
Athleticoz v Leptirići
Uskličnici! v Beavers F.C.
Ibrica Jusić v Cool Legs No Luck
T.Š.K.ŠoltaKa v Ribari
Geto križari v RNK Brda Split
FC Stultus v Dispet
FC DoYouEven v NK Orangina Benkovac
Laseri v HNK Brda Split


Pozdrav prijatelji u ovo krasno predproljetno podne!
Još jedan vikend, još jedan par dana u kojem ćemo, barem neki od nas, gledati tekme pretvarajući se da nam Fantasy Football nije toliko bitan, a možda i nije, jer što li je život nego gomila ideja od kojih se možemo odvojiti jednako lako kako smo se i spojili?
Ovo kolo, razmislite samo o riječi kolo i kako glupo zvuči, donosi nam nekoliko zanimljivih dvoboja, prije svega mene i grgura. Oboje smo posrnuli i od dvoboja velikih imena za vrh ljestvice Ognjišta ostao je samo ponos dvaju rivala i nagrada uništenja zadovoljstva pobjede drugom. Oboje smo u prethodnom kolu imali velik broj bodova zahvaljujući nesvakidašnjim događajima (tipa meni su dva obrambena zabila golove) i u ovo kolo ulazimo malo ispuhani, ali će valjda svježa krv transfera unjeti malo čarolije u ovaj dvoboj. Tu je problem dakako, što već sada treba razmišljati i o sljedećem kolu, jeste li svi to napravili? = )

Dalje neču komentirati susrete, mahom zato jer su svi napeti za svoje razmjere, samo je jedno pitanje - jesu li Laseri već osigurali naslov? Je li apatija sve što nam preostaje?
NE ja kažem! Borba je dokle god postoji mogućnost! Sjetite se samo Citya prije 2 godine. I iako smo nevoljeni i jadni, posrnuli, možemo se pronaći u situaciji Manchester Uniteda, i najodvratnijeg kmečavca Robina Van Persija te učiti iz nje. Nebudite glupi jadnici ko RVP.

Lp i do pisanja, puno nesreće glupi LASERU LOL.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptysub oľu 01, 2014 1:10 pm

Cool 

transfer: Eriksen > Snodgrass.

U ovom dvojboju odlučio sam se koristiti smaugovim poučkom. IMao sam 2 transfera međutim sljedeći tjedan je zajeban što se tiče igranja 11orice pa sam bio prisiljen čuvati 1.

sretno svima!
U mom dvoboju stvari će, kao i uvijek kod ja vs vanja teći ovako: Jedan od nas će krenuti brutalno, ubiti ko smeće, međutim onda će drugom neki debil razvaliti i prebaciti stvari na drugu stranu. ALi avaj jedan jedini igrač koji je ostao prvom će isto dobiti tisuću bodova i vratiti stvari na stranu prvoga. Uvijek je tako bilo  hiha 
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptysub oľu 01, 2014 2:46 pm

uskličnik je morao ići -8 tako da ulazim s dosta bonusa u dvoboj s njim.

samo da ma glavne vedete sturidge i hazarad ne sjebu i trebalo bi biti lakše od očekivanog :(
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 8:00 am

dva gola i asist adebajora,,,, ajmo,,
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 11:25 am

to će se dogodit naravno,,,ali na kraju će ipak snodgrass dati gol i to će biti to.  pirat 
[Vrh] Go down
Dispet

Dispet


Posts : 354
Join date : 01.02.2013
Age : 31
Location : Split

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 1:54 pm

Nemogu virovat da postoji vjerojatnost da cu spusit bodove od neaktivnog Hrvoja :(
Valjda ce Adebayor ili Eriksen ucinit nesto...
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 3:41 pm

isusati ne-boga

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa 33dytdv

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa 2hoiauc
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 6:18 pm

Kakav prasac je ovaj Medel ave  lol 
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 6:25 pm

prilično sam siguran da sam pobjedio, al ovo je bilo blizu.
[Vrh] Go down
Dispet

Dispet


Posts : 354
Join date : 01.02.2013
Age : 31
Location : Split

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 6:30 pm

Ja nemogu virovat da cu spusit od neaktivnog lika...
Liku neigraju 3 igraca i spasi ga klupa.



 Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa 3832785255
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 6:35 pm

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa 997057239 
[Vrh] Go down
tranki

tranki


Posts : 88
Join date : 03.02.2013
Age : 32

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 6:41 pm

dišpet je znači iskusia sve čari fantazija ovo kolo  Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa 230815077 

ja sam čini se upisa 7. pobjedu zaredom i gurnia matu u grčevitu borbu za opstanak
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 6:48 pm

jebem te u oči dosadnjače glupi,,,
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 9:34 pm

popušia masni kurac od smauga koji nije obavia izmjene ni ništa, as me razbia s matom i kolarovom u prvih 11. nezz. nezz.
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyned oľu 02, 2014 10:10 pm

Ja kad radim izmjene <<<<<<<<<<<<<< ja kad ne radin izmjene
[Vrh] Go down
Admin
Admin



Posts : 16
Join date : 21.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptypon oľu 03, 2014 11:50 am

Znači ja moram ovog glupog trankija skinit s trona? Ok.


Iako, zanimljivi faktoidi:
Ja sam u prvoj sezoni ima niz od 7 pobjeda i osvojia naslov.
Grga je u drugoj sezoni ima niz od 7 pobjeda i osvojia naslov.
Tranki trenutno ima niz od 7 pobjeda...
[Vrh] Go down
https://fantasticninogomet.forumcroatian.com
Admin
Admin



Posts : 16
Join date : 21.05.2012

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptypon oľu 03, 2014 11:51 am

Admin. PRRRRRRRD
[Vrh] Go down
https://fantasticninogomet.forumcroatian.com
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptypon oľu 03, 2014 4:29 pm

ok shvaćamo ti si šef :(
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptyuto oľu 11, 2014 4:35 pm

Admin je napisao/la:
Znači ja moram ovog glupog trankija skinit s trona? Ok.


Iako, zanimljivi faktoidi:
Ja sam u prvoj sezoni ima niz od 7 pobjeda i osvojia naslov.
Grga je u drugoj sezoni ima niz od 7 pobjeda i osvojia naslov.
Tranki trenutno ima niz od 7 pobjeda...

Grga je ima niz od 10 pobjeda,,, rekord lige #fakt
[Vrh] Go down
tranki

tranki


Posts : 88
Join date : 03.02.2013
Age : 32

Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Emptysri oľu 12, 2014 9:25 am

trenutno sam na 8 pobjeda, dišpet i oranđina mi stoje na putu do izjednačenja rekorda, a šoltaka do obaranja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa   Gameweek 28 -  smeće GW prije još večeg smeća od GWa Empty

[Vrh] Go down
 
Gameweek 28 - smeće GW prije još večeg smeća od GWa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ostala smeća
» Gameweek 9
» Gameweek 9
» Gameweek 26
» Gameweek 12

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2013-2014-
Forum(o)Bir: