Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi

Go down 
+9
Judine shkude
Pule Batina
RamzaOden
Smaug
Rena!
Fredi
Drevan Zmaj
Vedax
Zvone
13 posters
Autor/icaPoruka
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 9:56 am

Jedno veselo i tužno kolo nas čeka, još jedna sezona koja ide dolje do žice, napeto je na vrhu i na dnu.

Opraštamo se od velikog nogometnog fantazista hrvoja, kojem je ovo zadnji nastup u elitnoj diviziji, bar za neko vrijeme. Pratimo vedadov "great escape" i skidanje skalpova pretendentima na naslov u stilu sunderlanda. I brpus je izgleda izbjegao zonu ispadanja i pokazao se da može biti opasan lisac kao i nekada, no još nije gotovo, biti će napeto između njega i Babića mlađeg, te još matematički neizbačenog rene.

S druge strane, borba za naslov je sad direktna konfrontacija pomorca i lasera, u kojoj je tranki u zadnjem kolu, nakon dugog niza na vrhu, izgubio prvo mjesto, te sada stvari više nisu u njegovim rukama, već se mora nadati da će vedad frediju napraviti isto što i njemu.

Bit će vrh.

GL HF


The Mighty Avengers v Ribari
HNK Brda Split v NK Hurikan
NK Orangina Benkovac v Leptirići
Dispet v Beavers F.C.
RNK Brda Split v Cool Legs No Luck
T.Š.K.ŠoltaKa v Ibrica Jusić
Geto križari v Uskličnici!
FC Stultus v Athleticoz
FC DoYouEven v Pomorac
Laseri v Zmajevi
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 9:57 am

Također, da dodam ovo prije kraja:

Veliki pozdrav od vašeg komesara lige, hvala vam svima što ste sudjelovali i svak u svojoj mjeri uveličali treću sezonu naše lige. Moje isprike što sam je zapustio donekle, nadam se da ću dogodine i ja, a i svi ostali natjecatelji dignuti ovu ligu na još jednu veću stepenicu.
[Vrh] Go down
Vedax

Vedax


Posts : 103
Join date : 02.02.2013

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 1:23 pm

U spektakularnoj nogometnoj sezoni, koja će kulminirati SP-om u Brazilu, moram istaknuti da sam s jedne strane razočaran, ali s druge jako ponosan i zadovoljan svojim prvim nastupom u lizi. Kako je ovo sve počelo za mene? Pa svaki put kad bismo Davor, Grga i ja išli van, njih dvojica su pričala o FPL-u s takvim žarom i smatrao sam ih budalama jer, realno, kako nekome rendom igrica na internetima može biti toliko zanimljiva? Paralelno su krenule priče o formiranju druge lige i nekako su me nagovorili da se priključim. S prošlogodišnjim 3. mjestom uspio sam izboriti viši rang i tu za mene kreću prava uzbuđenja: od samog izbora prvih igrača, preko praćenja svih utakmica koje mi je omogućio MaxTV sportski paket pa do živciranja i nevjerojatne količine stresa unesenih u moj svakodnevni život. Konačno sam shvatio tu njihovu fascinaciju FPL-om. Bio sam sretan što sam napokon dio te priče. Sve je super krenulo, nakon prvih nekoliko tjedana uspio sam doći do prvog mjesta. Nažalost, pod pritiskom zbog pronalaska posla i s ukidanjem spomenutog paketa, sve manje vremena pronalazim za detaljnije praćenje lige, a najgore mi je bilo kada sam dotaknuo samo dno. Razmišljao sam o prekidu ove karijere jer, kako Smaug kaže, najgora stvar u životu je poraz u FPL-u, a u mom slučaju to je bilo 10 poraza u 13 susreta. Ili neki takav kurac. Međutim, odlučio sam podići se iz pepela i ponuditi najbolje od sebe te pokušati izboriti sudjelovanje u visokom društvu i sljedeće sezone.

Što se tiče samog kraja, jako je uzbudljivo i drago mi je što sam jedna od varijabala o kojoj ovisi sudbina novog prvaka. Želim svima sve najbolje, ponajviše sebi, i da sljedeća sezona bude još bolja!

Drago mi je da je druga liga doživjela svoju drugu sezonu, ako i propadnem u Premier Ognjištu rado ću igrati Championship 2014./2015.

I da ne zaboravim: Pomorče, podmaži šupčić!
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 2:07 pm

<3

sretno svima momci!
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 3:52 pm

GLUPI TRANKI LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL  Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 997057239   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 567516483   ĐIZ ĐIZ ĐIZ   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 691218608   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 3082345313   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 3124053895 Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 3195058478 
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 3:55 pm

Smile)))

čestitke novom prvaku ognjište lige, Pomorcu!  ĐIZ Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 567516483 Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 567516483 farao rendeer rendeer lol! lol! afro Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 1311340485 Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 4050696304 farao Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 567516483 
[Vrh] Go down
Vedax

Vedax


Posts : 103
Join date : 02.02.2013

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 4:01 pm

Bilo je dobro dok je trajalo Very Happy Čestitke Pomorcu, vidimo se za godinu dana Very Happy
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 4:06 pm

Hvala puno na čestitkama!  pivkan 

Prekrasna sezona, napeta do zadnjeg trena kao i prošlogodišnja, ali kao i ovogodišnji IRL Premiership. Nešto duži osvrt na sezonu napisat ću čim uhvatim vremena, pa sastavim jedan duži post (bilo bi dobro kad bi otvorili topik za to). Bila je čast i užitak sudjelovati opet u svemu ovome, zadovoljan sam kako su se moji rezultati postepeno poboljšavali i došao sam napokon do tog prvog mjesta. Jedva čekam igrati ljetni Svjetsko prventstvo kup (igrat ćemo to, jelda?) i nadam se prenijeti dobru formu u to natjecanje.

Čestitke i Duji, drugom ovogodišnjem zlatnom menadžeru, našem kup maestru. HCL redakcija vam je našutirala guzice dečki!
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Rena!

Rena!


Posts : 173
Join date : 05.08.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 4:07 pm

Čestitke prvaku!
Mislim da san se izvuka za jedan bod da ostajem u lizi, al pričekan još malo
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 4:11 pm

Tranki = Liverpool
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 6:14 pm

Čestitke Pomorac.  pivkan 

Mislim, čestitke samo zato jer bolje ti nego tranki. hiha 


Što se tiče sezone, što reći, u jednu ruku bila je vrh jer je bila iznimno izjednačena, u drugu ruku također ću reći da je u određenoj mjeri podbacila što se tiče inteziteta i zanimljivosti. Ne mogu govoriti za druge, ali eto, imam dojam da dugujem -ispriku- ligi što nisam više sudjelovao pogotovo pri kraju, jednostavno ŽIVOT me odaljio od interesa za praćenja svih tekmi/rezultata/nogometaša da bi pravovremeno i smisleno uopće želio raditi pickove,,, Nema smisla sad razglabati što i zašto, okrećemo se svi sljedećjoj sezoni, treba učiti iz pogrešaka i eto.
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 8:45 pm

čestitke pomorcu na naslovu, bio je konstantan cijele sezone i iako ga dosta vas vjerojatno nije većinu sezone smatralo ozbiljnim contenderom na koncu sasvim zasluženo. osobno, poražavajuća sezona. u jednom trenutku imao sam omjer 4-0-16 i tad sam shvatio da ako ne krenem u veliku seriju i potpuno se uozbiljim kao nekad da sam sigurno drugoligaš, a to mi se ne bi dalo igrati. srećom sranje se pokrenuo i na kraju je 15.mjesto s obzirom na stanje nakon 20 kola čak i malo čudo i omjer 13-5 do kraja uz par tijesnih poraza je bio solidan podvig s obzirom na ekipu u potpunom rasulu. nadam se da se iduće sezone vraćam jak jer je ovo bilo dosta dno sve skupa. žao mi je da se rena nije izvukao, falit će. babić jr bi ispao iz lige da se ostalo kod onog da će dobiti -3 boda zbog očiglednog ruganja s transferima. prisjetimo se nekad toga. inače super izjednačena sezona i zanimljivija između ove dvije punokrvne s 38 kola i normalnim brojem sudionika. lp
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 9:14 pm

Prije svega, jedna velika čestitka Bevandiću na apsolutno zasluženom naslovu! Nažalost, favorizirao sam radi subjektivnosti Trankija međutim smatram da je tokom cijele sezone on i njegovi Laseri su bili previše srećkovići te smatram objektivno da može biti i sretan kao viceprvak.

Što se tiče ovog kola, složio bih se sa konstatacijom Smauga otprije par kola da je ovi Bjelajac ili kako se već zove lik, da ga triba lansirat ne samo van fentezi Ognjište lige nego cjelokupne galaksije. Prosto rečeno, fraer je jebena šuga koja već 10 kola koristi defaultnu momčad i pritom skupi 7 pobjeda. Popušimi kurčinu retardu!

Nastupi HNK Brda Split su ukupno bili bijedni ove sezone. Trgnuli smo se zadnjih 7 kola i ostvarili 5 pobjeda što nas je odvelo van kritične zone. Uglavnom, startali smo prvenstvo patetično i kotirali dobro do 12.mjeseca gdje smo se jednostavno prelomili i otišli u kurac. Prošle sezone sam više pratio tekme "silom prilika" a ove sezone sasvim bjedno, a da o analizi i analitici ne govorim. Raduje me dosta efikasniji skor nego prošle sezone i smatram da smo više zaslužili od ovog 14.mjesta i što smo ponovili uspjeh od prošle sezone u FPL kupu.Također me raduju pobjede nad Pušićemi i Petrovićem. Čak bi me to samozadovoljilo da sam ispa iz lige.

Kritika na cjelokupno prvenstvo je +5. Podigli smo razinu fentezi natjecanjana maksimum sa ovih 20 klubova i nadam se da ćemo dogodine proširiti i Championship. Pomorac je zasluženo odnio naslov, slobodno može uz bok Petroviću i Zvoni. Tranki je, kao što sam naglasio ranije, i previše lucka imao u H2H. Žao mi je opet Kozomare, lik isto igra na velikoj razini već drugu sezonu čime je i dokazao osvojivši Kup. Izdvojio bi još Mustaća koji je stvarno odigrao sezonu života, Zvoninu konzistentnost kroz već treću sezonu,itd. Jolić, Vedad i Rena su ispali, po meni to su se trebali naći NK Hurikan/Orangina Benkovac i Geto križari umjesto Vedada i Rene jer objektivno ova trojica drkaju kurac tokom sezone i dođe mi da ih roknem šakom kad ih vidim.

To je moj kratki rezime svega, imam viziju da napišem kolumnu o reviewu sezone ali to ćemo vidit o količini potrebe masturbiranja umjesto pisanja reviewa. Raduje me SUMMER CUP, tu stvarno kanim se maksimalno ozbiljno posvetiti pogotvo ako bude draft što će biti još 30 puta zanimljivije. Izvinjavam se svima na uvredama, samo mogu još da kažem da mi možete da popušite kurac.

P.S. Pušić čonjavac pošaljem ti svoju adresu u inbox pa to rješimo fizičkim sukobom.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 10:27 pm

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi 230815077 
[Vrh] Go down
Dispet

Dispet


Posts : 354
Join date : 01.02.2013
Age : 31
Location : Split

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyned svi 11, 2014 11:29 pm

Potpuno sam zadovoljan sa cijelom sezonom. Iskreno nisam ni imao neka ogromna ocekivanja pri ulasku u prvu ligu, no naravno postojala je ta neka nada za osvajanjem lige. Ubrzo nakon sto sam skuzio koji ste vi jebeni bolesnici i koliko vremena i truda ulazete u ovo, prihvatio sam realnost da ce mi opstanak u ligi morat biti maksimalno postignuce, te naravno bit ispred Rene i Kozomare, no Kozomara se navuka na ovo sranje i provodi dane citajuci okolo sranja u vezi premier lige pa san odjeba tu mogucnost. Opstanak u ligi i mjesto povise Reninog na tablici sam ostvario i zbog toga san potpuno zadovoljan. Zahvaljujem Kozomari sta me prosle godine nagovoria da se uclanim u drugu ligu (koja je bila goli kurac naprema ovoj) i omogucio mi da sudjelujem u tim prelijepim carima Ognjište Premier Lige.

Zelim jos cestitat prijatelju Tarabaricu (Gnjurac) koji je ostvario plasman u prvu ligu, te jos zelim naglasit da sam razocaran sa ekipama Analni Osvetnik i Mali ducan od kojih sam ocekivao puno vise u drugoj ligi.

Neznam sta cu sad radit vikendom u popodnevnim satima i stvarno se nadam da ce te organizirat neku semu sa SPom za preko ljeta.
Btw malo mi je zaj Trankija... jbg vise srece dogodine.
Cestitke Pomorcu  Smile 

 pivkan
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptypon svi 12, 2014 11:51 am

Prigodno, na neki prekrasno retardiran sentimentalan način. ;__;


[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptypon svi 12, 2014 3:07 pm

Very Happy Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptypon svi 12, 2014 6:50 pm

ova sezona je rulala...

par odličnih rezultata, par velikih razočaranja. jednostavno kad sumiran, loš start u sezonu definirao je moju poziciju na ljestvici. katastrofalan WILDCARD nakon kojeg se sljedećih tri-četiri kola nisam oporavio donio je zaostatak od samog početka. Nažalost, nikako nisam uspjevao uhvatiti zamah - dve tekme bi pobijedio, dve izgubio i tako većinu sezone. Kako god bilo, zadovoljan sam 11. mjestom iako sam očekivao puno više. Ipak, iz ove sezone pamtit će se ulazak u četvrtfinale Kupa i ponos rekordom Ognjište lige u Svjetskom Fantasy kupu - Grga i ja uspjeli smo uhvatit 7. kolo, točnije, među 15-ak tisuća najboljih menađera u svijetu.

Čestitke prvaku, čestitke Duji, legendi Angel Rangel kupa. Sljedeće sezone ću pametnije. Jedva čekam...
[Vrh] Go down
Il Dottore

Il Dottore


Posts : 303
Join date : 17.07.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptyuto svi 13, 2014 9:12 pm

TOP 3 Ognjište FF, TOP 4 NBA FF s tim da sam bio prvi u istočnoj konferenciji u regularnom djelu sezone, polufinale kupa "Angel Rangel" i eventualno veoma visoki plasman na WC FF-u će me učiniti kompletno najboljim i najkonstantnijim igračem FF-a ove sezone. Zadovoljan.


Srdačan pozdrav,
Il Dottore.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptysri svi 14, 2014 1:26 pm

najkonsistentniji igrač ODREĐENE SEZONE. jer naime to je postojeća kategorija.  lol 
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Emptysri svi 14, 2014 9:04 pm

mussy triba dobit neku nagradu za SAMOTJEŠITELJA sezone nezz ;(

Korektna sezona sve u svemu, šteta šta je većini nekako pa interes s vrimenom pa je tako osjetno mrvicu pala i napetost u odokativno drugoj polovici. Rezultat u ligi je moga bit i bolji, al eto, još jedan kup je tu lol, fascinantno sranje malo kako mi ide taj format. Besica Frediju svakako za osvajanje, iman dojam da je bia malo podcijenjen od većine pa mi drago. Mislim da smo podigli sranje na malo višu razinu svakako, druga liga i sve to, to je kul. Sad nabrijavanje za SVECKO lagano. Pozzzić
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi   Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi Empty

[Vrh] Go down
 
Gameweek 38: Posljednji okršaji, posljednji pozdravi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gameweek 1
» Gameweek 15
» Gameweek 36
» Gameweek 4
» Gameweek 20

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2013-2014-
Forum(o)Bir: