Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izbor za predsjednika Ognjište Saveza

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Empty
PostajNaslov: Izbor za predsjednika Ognjište Saveza   Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Emptypet srp 18, 2014 11:44 am

Kao što sam najavljivao, dajem ostavku s predsjedavajućeg mjesta Ognjište saveza pa molim sve zainteresirane za poziciju da se jave pa da u suglasnosti s vijećem i ostalim igračima izaberete novog predsjednika.
Razlozi za ostavku: relativno failan WC fantasy, ne da mi se više, nemam vremena za u potpunosti se posvetit tome. Bilo bi bolje da netko to vodi ko ima više ŽARA.

Zainteresirani nek se jave možda s nekim planom za novu sezonu, nekakvim PROGRAMOM kako bi unaprijedili ligu.

Ja bi doduše zadržao svoju stolicu u vijeću ognjište lige.

Molim da se ovo što prije odradi da što prije možemo riješit nekakve propozicije za sezonu 14/15.

pozz
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Empty
PostajNaslov: Re: Izbor za predsjednika Ognjište Saveza   Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Emptyuto srp 22, 2014 8:23 pm

ajde babić retaju uzmi to mjesto bilo bi dobro,,,

ako ne onda ću ja jebiga.
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Empty
PostajNaslov: Re: Izbor za predsjednika Ognjište Saveza   Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Emptypet kol 15, 2014 3:36 pm

Ok, kandidiram se za predsjednika Saveza. Elaborat bih vam predstavio u deveti mjesec pa onda da ide na izglasavanje. Dotad bih mogao obavljat funkciju v.d. predsjednika ako nema šta ko protiv..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Empty
PostajNaslov: Re: Izbor za predsjednika Ognjište Saveza   Izbor za predsjednika Ognjište Saveza Empty

[Vrh] Go down
 
Izbor za predsjednika Ognjište Saveza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Oganj"-portal Ognjište saveza
» Statut i ostale propozicije Ognjište Saveza
» Registar baze igrača Ognjište Saveza
» Ognjište 2.liga
» OGNJIŠTE Kup 2012/2013

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2014-2015-
Forum(o)Bir: