Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prva liga, prva liga

Go down 
+13
Dispet
Judine shkude
Ix
RamzaOden
Drevan Zmaj
Vedax
Gnjurac
Pule Batina
Zvone
Duje
beaver
Fredi
Smaug
17 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 12:01 pm

Lijep pozdrav,

kao što znate, u subotu je prvo kolo legendarnog premershipa, pa je došlo vrime da se aktiviramo i tu i sastavimo svoje jadne fantasy football momčadi. Na sudjelovanje u prvoj ligi imaju pravo svi osim zadnja tri igrača prošle sezone, podsjetimo se - to su bili nesretnici Vedad, Hrvoje i Rena. Također, u našoj ligi ove godine imamo i tri pridošlice iz druge lige - Tovarske pičke - bilder iz Komina kojeg sam ja sjeba pa nije uspija upasti prošle godine i 2 legende iz Splita o kojima malo znam - Gnjurac i Team Bring It. Pobjednik napete i ne toliko napete (nadam se da ćemo ove godine popraviti to) prošle sezone je Freddy, čovjek iz Rijeke kojeg niko zapravo ne pozna i stavlja juhe na avatare XD ali unatoč tome odrađuje dobro svoj posao u svijetu fantasya, pa je tako osvojia prvu nagradu - trofej kojeg hvala bogu nikad neće viditi, haha gubitniče (šalim se, ostavi adresu i info da ti možemo to poslati sljedeći tjedan :( ).

Kao i prošle sezone, kotizacija za prvoligaše će biti 50 kuna, što nam ostavlja fond od 1000 kn za bogate nagrade na kraju sezone! Očekivani sudionici prve lige ove godine su:

Pomorac - osvajač prve ozbiljne sezone ff ognjište (Ri)
Tranki - drugoplasirani znalac engleske lige i prvoklasni kmečavac (St)
Leptirići - čovjek govedina (Zd)
Ibrica Jusić - čiji je otac Jolin menađer, ali ne i ff menađer (St)
Ribari - jedan od osnivača lige i pokreta racionalnog racia (St)
Atlethicoz - ljubitelj igrača ManU koji bi triba malo češće postati po forumu (Zg)
Zmajevi - homoseksualac i osvajač neke nebitne sezone (Zg) :PPPP
Šoltaka - slabo ga znan LOL (St)
NK Hurikan - smećar koji nikad ne posta po forumu i igra ko bot (Zg)
Beaver - terminator ženskih klitorisa (Zg)
The Mighty Avengers - ima sriće ko Gerrard (Zd)
Dišpet - nezna nema??? (St)
HNK Brda Split - Zdravko Mamić lige (St)
Orangina Benkovac - ff romantik (Zg)
Geto Križari - još jedan smećar koji nikad ne posta po forumu (Zd)
RNK Brda Split - vjerojatno dupli acc Babića, stvoren radi lakše muljaže (St)

i naravno tri prije spomenute novopridošlice.

Molim sve spomenute da se čim prije jave sa svojim šaljivim komentarima i ekspentancijama uoči nove sezone = ) Druge lige će također biti, vjerojatno nakon 4-5 kola jer je razumljivo velik interes, pa se očekuje i povećana zanimljivost pojavom novih znalaca i majstora.
Format igre će biti standardan, ko i svih ovih godina, pravila znate, sve znate enjoy i čujemo se haha.

:(

Aha, još jedna sitnica - izvolite kod za ligu:

1903153-428141
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 12:34 pm

Šta reći,, uživao sam u prošloj sezoni kao i u onoj prije nje. Nadam se da će ova biti još bolja.

Nabrijan sam ko irud, pratim predsezonu i pokušavam ignorirat njen značaj. Unatoč tome, imam tri drafta trenutačno u opticaju i svaki dan mijenjam ekipe. Jedva čekam vidit vaše ekipe i parove ovaj vikend.

Ja ću kotizaciju opet slat Grgi ako nije problem, pa se početkom sezone dogovorim s njim da zna što mu je to sjelo.
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 12:43 pm

Ne znam kako vi, ali ja istinski razmišljam o tome da iz lige izbacim HURIKANA bjelajca, a ubacim Vedada... Jer stvarno nema smisla da frajer nakon 10. kola nestane, pa se pojavi nakon 18., pa opet nestane do kraja sezone.

S tim da na forumu ima tipa tri posta il neš...

S druge strane, vedad je bio užasan, ali je igrao do zadnjeg kola i ostavljao je komentare i sve...
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 12:45 pm

Ja bi isto radije Vedada nego Mrljavajca, ali nezz koliko je >>>ispravno<<< . Pričekajmo da se svi jave najprije, i pokažu koliko su zainteresirani, pa ćemo viditi.
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 12:53 pm

ja bi predložia ako se netko od spomenutih prvoligaša ne javi do nezz petka navečer il tako nešto, šta je skroz moguće, da se umisto njega ubaci Škoro Analni Osvetnici zbog plasmana u finale summer world cup natjecanja i aktivnosti.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 2:40 pm

- šoltaka (nijr plazia pare, ne posta)
+ nrzz tko

-bjelajac
+vedad

Ovo je jasno svima koji imaju mozak
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 3:51 pm

Ubacim se u ligu do petka navečer. Taman sam se pobojao da smo zaboravili na start. Nisam za izbacivanje Bjelajca jer lik ne posta po forumu. Da, sve nas nervira način na koji igra i neaktivnost, ali ako je izborio mid-table i platio pare nema nekih temelja po meni da ga se izbacuje. Eventualno da s njim netko popriča o angažmanu i ukoliko se njemu neda igrati ozbiljno da ga se onda sporazumno makne iz lige. O ovom Šoltaka nezz ništa, ali neplaćanje nakon 365 dana je već valjan argument za izbacivanje iz lige.
[Vrh] Go down
Gnjurac

Gnjurac


Posts : 30
Join date : 02.10.2013
Age : 31
Location : Split

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 3:52 pm

Pozdrav momci,
evo javljam se po prvi put te bi se za početak ukratko predstavio. Moje ime je Ivan Tarabarić, dolazim iz Splita, nastupam pod imenom Gnjurac jer se radi o fascinantnoj životinji te kao što znate u ovo elitno društvo sam ušao iz druge lige koja je bila napeta do samog kraja. Čast mi je i radujem se što ću se natjecati u ovakvoj jakoj ligi te ću probati dati sve od sebe da opravdam ukazano povjerenje. Nastojat ću bit što aktivniji na forumu, a što se tiče kotizacije to ću vjerojatno preko prijatelja Dišpeta rješiti. Sretno svima u nadolazećoj sezoni !

[Vrh] Go down
Vedax

Vedax


Posts : 103
Join date : 02.02.2013

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 6:24 pm

Pozz friends! Sto se tice mene, definitivno sam za FPL, tako da cu ga igrati bilo 2. liga, bilo 1. liga. Ne bih htio da se netko izbacuje, posebice Bjelajac, legitimno je ostao u ligi, platio je novce. Ako se već netko treba izbacit, to je onda ekipa koja ne daje pare. Naravno, bilo bi mi drago da se nađe mjesta i za mene u elitnom razredu, ali nije problem i ako je 2. liga.
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 6:47 pm

Gnjurac je napisao/la:
Pozdrav momci,
                   evo javljam se po prvi put te bi se za početak ukratko predstavio. Moje ime je Ivan Tarabarić, dolazim iz Splita, nastupam pod imenom Gnjurac jer se radi o fascinantnoj životinji te kao što znate u ovo elitno društvo sam ušao iz druge lige koja je bila napeta do samog kraja. Čast mi je i radujem se što ću se natjecati u ovakvoj jakoj ligi te ću probati dati sve od sebe da opravdam ukazano povjerenje. Nastojat ću bit što aktivniji na forumu, a što se tiče kotizacije to ću vjerojatno preko prijatelja Dišpeta rješiti. Sretno svima u nadolazećoj sezoni !
                                                                     

Doborodoša prika! = )


@situacija vedad - najbolje da sačekamo malo, nema ni meni smisla izbaciti Bjelajca samo zato jer je govno
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 8:08 pm

meni ne radi kod?

pozdrav svima btw!
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptysri kol 13, 2014 8:23 pm

znači bez imalo istraživanja jučer sam došo do interneta i složio najbolju ekipu koju sam vidio u životu unutar 10 minuta,,
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptyčet kol 14, 2014 12:54 am

Drevan Zmaj je napisao/la:
meni ne radi kod?

pozdrav svima btw!

Probaj opet, Dumiću isto nije tilo isprve.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptyčet kol 14, 2014 8:22 am

ni meni ne radi, da nisi stavia premal broj ekipa?
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptyčet kol 14, 2014 8:45 am

Pozdrav svima!
To sam ja,,, Vanja  afro 

a što da vam kažem, ove godine ciljam na naslov dosta sam nabrijan i veselim se borbi protiv svih vas. Mi stari rivali se već dobro znamo oni novi pripremite svoje molitve bogu sreće jer me jedino na račun sreće možete pobjediti,,,,,, jedva čekam Božić i to je to u principu o meni.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptyčet kol 14, 2014 9:02 am

Inače ja se nisam pripremia baš dobro, nit imam neki veliki hajp al naravno drago mi je da ponovno sve počinje,,, probat ću u ovih par dana nadoknaditi propušteno i složit dobar tim za prvih par kola :]
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptyčet kol 14, 2014 9:26 am

Zvone je napisao/la:
ni meni ne radi, da nisi stavia premal broj ekipa?

Size: 20

Samo pokušavajte dok ne uspije, očito je neki bug jer vidim evo da je Grga uspija.
[Vrh] Go down
Ix

Ix


Posts : 17
Join date : 20.01.2013

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptyčet kol 14, 2014 3:08 pm

evo javljan se da igran (RNK koji me neznate)
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 10:22 am

Odmah u startu, Dugandžiću jebemti mater sakatu! poz
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 11:18 am

Judine shkude je napisao/la:
Odmah u startu, Dugandžiću jebemti mater sakatu! poz

Prijavljen si administratoru, očekuj velike sankcije!
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 12:03 pm

Nisu se registrirali još:

Leptirići
Atlethicoz
Šoltaka
Hurikan
Mighty Avengers
Dišpet
Geto Križari
Team Bring It

A već je petak,,, kontaktirajte smećare pls
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 1:14 pm

Odjebite šoltaku stavite vedada i poz
[Vrh] Go down
Dispet

Dispet


Posts : 354
Join date : 01.02.2013
Age : 31
Location : Split

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 1:20 pm

Ispricavam se radi kasnog javljanja.
Btw ako je moguce ubacit Analanog osvetnika u slucaju da neko zajebe bi bilo jebeno.
[Vrh] Go down
Hurikan

Hurikan


Posts : 39
Join date : 13.08.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 1:47 pm

Hurikan i ove godine provodi teror u sredini tablice!  Prva liga, prva liga 4247481743 
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Emptypet kol 15, 2014 1:47 pm

Prva liga, prva liga 1604111969 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prva liga, prva liga Empty
PostajNaslov: Re: Prva liga, prva liga   Prva liga, prva liga Empty

[Vrh] Go down
 
Prva liga, prva liga
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» MaxTv Prva Liga vs Championship & EPL
» Europa Liga
» Liga prvaka
» Druga liga, druga liga
» Liga Prvaka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2014-2015-
Forum(o)Bir: