Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!

Go down 
+10
Duje
Gnjurac
Hurikan
Judine shkude
RamzaOden
Ugrin
Smaug
Fredi
Zvone
beaver
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 5:10 pm

Kako je iritantno ovo primanje golova u 80+ minuti
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 5:19 pm

Grgi sutra 3 čelzi igrača, dobro, realno, Costa i Fabregas to ništa realno ali ima jednog obrambenog koji bi moga biti problem, dok ja imam samo još Oscara. 
Bit će -gusto-.
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 5:41 pm

RamzaOden je napisao/la:
realno Costa i Fabregas to ništa realno

 hiha 
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 5:43 pm

A realno. To su možda 2 najgora igrača u ligi.
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 5:55 pm

Solidno otvaranje, cilj je zauzet vrh tablice nakon prvog gejmvika. Doduše, mislim da se to i prošle godine dogodilo pa nije završilo posebnim trijumfom.
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 6:05 pm

beaver je napisao/la:
kako mi je sterling rasturio anus... čestitke frediju na pobjedu REALNO :(

Sterling je bio najočitiji pick. Top 5 lige. Al nez kralju, imaš sutra Terija, Fabregasa i Costu protiv BURNLEYA i moraš stić samo 13 bodova. Kakva pobjeda lel


EDIT: Ispravak! Ja imam 67 bodova, Biver 43, jel možete na osnovi tog stanja i originalnog posta (vidi iznad) zaključiti za sam student liberalnih vještina i zadnji put sam matematiku imao u osnovnoj? Sad se malo lakše diše, al i dalje može svašta bit sutra.


Zadnja promjena: Fredi; ned kol 17, 2014 8:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 6:06 pm

Zvone je napisao/la:
A realno. To su možda 2 najgora igrača u ligi.

Diego sutra 2 gola
[Vrh] Go down
Dispet

Dispet


Posts : 354
Join date : 01.02.2013
Age : 31
Location : Split

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 6:42 pm

Preokrecanje rezultata obavljeno... jedino sta pusica moze spasit je da sutra neigraju costa ili cahill pa mu ude Sigurdsson sa klupe i ubaci 10 ptsa.. ili da fabregas ude u minus
Mislin da san dobia, ali necu prerano slavit Razz
[Vrh] Go down
hazzup

hazzup


Posts : 122
Join date : 09.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 9:14 pm

pobjeda protiv nekonkurentnih lasera. zadovoljan sam performansom svoje momcadi.

Cool
[Vrh] Go down
Gnjurac

Gnjurac


Posts : 30
Join date : 02.10.2013
Age : 31
Location : Split

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 9:42 pm

prva utakmica i odmah pobjeda nad ekipom FC DoYouEven...odlično za ekipu koja je tek ušla iz nižeg ranga i čiji je cilj opstanak u ovom elitnom društvu Smile 
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 10:10 pm

[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 11:02 pm

: ))))) savršeno, ali sad će svi znati koji je jadnik jer nije uzea sebe
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 9:21 am

nije neki početak senzacionalni, ali lijepo je opet igrati <3 moram priznat da sam čak nabrijan već gledam motd,,
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 7:15 pm

Burnleyyyyyyyyyyyy WUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BGBBGBGBGBGBGB
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 7:17 pm

jebi mater usranu.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 7:36 pm

legendarni burnley mi uzeo clean sheet :(

doslovno najgore ikad :(
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 8:55 pm

RamzaOden je napisao/la:
Prva tekma odmah sa Grgom.  afro 

al frajer ima tipove kao što su Snod, Fabregas LOL i legendarni DIEGO COSTA LOLOLO odbijam ga shvatiti ozbiljno.

mad cuz bad?  GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 3124053895 
[Vrh] Go down
Judine shkude

Judine shkude


Posts : 426
Join date : 03.08.2013
Age : 33

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 8:56 pm

čestitke Uskoku na pobjedi, stare boljke se nastavljaju :( ,, ove godine će bit još teže izborit ostanak
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 8:58 pm

Čestitke frediju, obojica smo bili dobri ali on je bio bolji/sretniji...
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 9:07 pm

čestitke vanji što mi je poslužio kao ez win prvo kolo i dao mi bitno samopouzdanje za početak sezone!  pivkan 
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 9:22 pm

Judine shkude je napisao/la:
čestitke Uskoku na pobjedi, stare boljke se nastavljaju :( ,, ove godine će bit još teže izborit ostanak

 pivkan 
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 9:33 pm

i kosta i fabregas u akciji al uspio sam izvući pobjedu nad musolinijem,,, za jedan punat heheheh
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 9:44 pm

beaver je napisao/la:
Čestitke frediju, obojica smo bili dobri ali on je bio bolji/sretniji...

Jesam li bio sretniji kralju?  hiha  Ovih dvajst bodova na klupi, di ćeš veće sreće vuu

Al da, nisam htio bivera u prvoj jer smo imali dosta slične ekipe, a i činio mi se kao najteži protivnik, on i Duje. Bio bih jako razočaran da sam izgubio ovaj prvi dvoboj, ali mi je drago da je bilo napeto do samog kraja. Doslovce sam brojao minute do kraja tekme i nadao se da Costa il Fab neće napravit neko ludilo.

Čestitke i hvala Biveru na dobroj rundi, kreću pripreme za guženje Smauga iduće kolo.  ĐIZ 
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptypon kol 18, 2014 11:51 pm

a realno sreća je... ne u smislu protiv tebe, jer ti je ekipa fenomenalna, nego u smislu da sam igrao protiv tebe, a ne jedne od 16 ekipa koje su ovo kolo imale manje bodova od mene.

malo gledao rezultate, ja sam uvjerljivo najviše bodova skupio među gubitnicima kola. imam 69 bodova, drugi iza mene, koji je poražen u kolu je vedad sa 54...

i što je najgore, sljedeće kolo igram protiv vedada, znači jedan od nas nastavlja niz kmečanja Very Happy
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Emptyuto kol 19, 2014 8:10 am

Duje: Overall Rank 1,042

Svaka čast, dobro složena momčad, iako, naravno, ogromna sreća treba da ovako započneš sezonu.
Nadam se da ćeš izgurat neki top 5k-10k rezultat do kraja.  afro 


Inače, završilo je prvo kolo a nemam želju za WC-om,,,, lel

Edit 2: jel ovo treća sezona za redom da Bane Ivanović zabija gol u prvom gameweeku?
[Vrh] Go down
Sponsored content





GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!   GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Utemeljenje VVOL za sezonu 13/14
» Fantasy Kladionica
» Fantasy Premier League Cup
» Fantasy Football socioly anketa
» Samit(Summit) fantasy menadžera Ognjišta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2014-2015-
Forum(o)Bir: