Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena

Go down 
+8
Fredi
RamzaOden
Hurikan
Drevan Zmaj
Dispet
Duje
Zvone
Smaug
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Dispet

Dispet


Posts : 354
Join date : 01.02.2013
Age : 31
Location : Split

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 5:03 pm

Ipak san dobia...
Stvarno nisam ocekiva jer mi je ekipa poprilicno grozna i jos nisam klupu namistia, ali kapetaniranje Di Marie je bia kljucan potez koji je nadoknadia sve pogreske. Cool

Al sve u svemu masu bolestan gameweek. Svi favoriti osim Arsenala su kiksali.
Dobro da nisan isa do kladione...
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 5:23 pm

kako mi je drago što sam nakon tipa 187 sezona napokon pobijedio grgu u fantaziju. nekad sam bio blizu, ali eto danas ja guzim njega...

WEEEEE! Very Happy
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 5:29 pm

al dosta zanimljiv dan s ovim ludim LESTEROM i lampardom koji zabija čelziju.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:21 pm

Smaug je napisao/la:
Koji vrh, Tottenham se sad zahvaljiva bogu jer niko neće ni primjetiti kako su se i oni osramotili kraj debakla ManU Smile))))

Ja sam primjetia. :(
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:23 pm

mustać je bio neozbiljan ovaj vikend živeći svoj gangsta život pa sam pretpostavljao da ću ga vrlo vjerojatno apsolvirat kad sam vidio postave bez većih problema, a tako je i bilo.
ne znam što se događa s nekim igračima ove igre i njihovim zamislima.
zvonina obrana - bruce, mcshane, moore, blackett. ovo je doslovno nešto najjadnije što sam u životu vidio. drago mi je da smaug cvijeta, pogađa ludosti i ima poznate sriće.
iduće kolo na hazza, jedinog bez poraza i ekipe koja je def najviše pokazala u početku sezone. bit će zajebano al ide se na 3 boda.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:24 pm

Vardy gol i quad-trick assistencija. Ok.

Blackett crveni karton i 5 primljenih golova, moore s klupe samo 3. Chadli (c) 3.


WILDCARD
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:27 pm

Pušiću, hvala na savjetima te čestitam šta si nakon 2 sezone uspio skužiti kako se logira na fantasy.premierleague.com.

pivkan
[Vrh] Go down
hazzup

hazzup


Posts : 122
Join date : 09.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:30 pm

:hiha
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:34 pm

Broj bodova po kolima korisnika Diega Coste kad ga ja nisam imao:
6
6
12
17

Broj bodova krisnika Diega Coste kad sam ga ja uzeo:
1


Naravno moj ga suparnik nije imao ionako tako da nije bitno (za mog suparnika).
A tu je dakako i korsnik Robin Van Persie koji je odmah zabio gol čim sam ga maknuo. Smile

Mislim, momčad mi je užasna, a pod tim mislim da imam 3 Liverpoolijanca i nemam Di Mariu kojeg su valjda svi kapetanirali al eto. Nezz. Govno sam al ovo me sve skupa dosta iznerviralo. Jesam spoenuo Costinu stativu?
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyned ruj 21, 2014 8:45 pm

Zvone je napisao/la:
Pušiću, hvala na savjetima te čestitam šta si nakon 2 sezone uspio skužiti kako se logira na fantasy.premierleague.com.

pivkan

to bi bila prolazna pošalica da ne igram ovo duže od tebe, lel.
al evo vidim wildcard, dakle sve ti je i samom jasno. pozzy
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptypon ruj 22, 2014 12:04 am

Pa da, imao sam loš start i iskoristio sam wildcard. Dosta lud potez.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptypon ruj 22, 2014 6:06 am

dosta mi je drago što i zvone gubi, zaslužio je koliko govnastu momčad ima...

al stvarno... ta obrana stari moj. da nemaš niti jednog drugog igrača, samo zbog blacketta te treba zapalit :(
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptypon ruj 22, 2014 11:23 am

Blackett 2 CS, nije uopće loš toliko bija. Dobro, ovih slatkih -3 se dogodilo sad, ali svejedno nije strašno TOLIKO
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptypon ruj 22, 2014 11:45 am

TYLER BLACKETT, obrambeni igrač uniteda za 4.5 =) HAHAH KAKO LOŠ POTEZ ĐIZ

nez, siguran sam da netko u ligi ima zabaletu koji dođe 6.5 milijuna i akumulirao je -1 bod u 5 gamewekova. Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 2016684208

Doslovno nezz, iša sam cheap u obrani da bi moga ukrcat više u mid/napad al sam faila jer nisam uzea costu, fabregasa i ivanovića već terrya, hazarda i igrače drugih klubova. Svi ostali favoriti u ligi su igrali prosječno ili loše (arsenal, united, city, liverpool), dok su ova trojica skupila 100 bodova sami.

Doslovno nisam nijednu utakmicu izgubio zbog LOŠE OBRANE, legendarni znalci fantasy footbala.

Nez, pogledajte samo tu ljestvicu trenuto. TOP 8:

Chelsea 5 13
Southampton 5 10
Aston Villa 5 10
Arsenal 5 9
Swansea 5 9
Man City 5 8
Leicester 5 8
West Ham 5 7

Da, svi su očekivali da će southampton nakon rasprodaje cilog kluba bit 2. nakon 5 kola. lol!

Također, ozljeda SNODGRASSA u prvom kolu i Sturridga ubrzo nakon toga je onemogućila neke pametnije transfere i balansiranje ovih rizičnih pikova iz obrane.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptypon ruj 22, 2014 11:53 am

Također ovi ljudi koji su uzeli di mariu umisto recimo mene koji imam sancheza.
Karijerne statistike:

di maria: apps 127 (35) goals 31 assists 62
sanchez: apps 140 (42) goals 63 assists 38

ali u EPL-u:

di maria: apps 3 goals 2 assists 2
sanchez: apps 4 goals 2 assists 1

A šta ću, evidentno je bilo da će di maria više zabijati, KAKO SAM GLUP!

[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptyčet ruj 25, 2014 7:23 pm

ekipa ti je govno. priznaj!

Very Happy

mislim, ovo opravdanje 4.5 deff, UNITED nema nikakvog smisla svakom tko je gledao ovogodišnje tekme Uniteda. Stari moj :(

plus, sanchez je doslovno isto govno ko di marija, s tom razlikom što di maria igra u klubu koji je sve karte bacio u napad. doslovno sve. formacija je realno 2-5-3 cijelu sezonu :(
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptypet ruj 26, 2014 2:14 pm

LEGENDO uzeo sam blacketta prije nego je počela sezona Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Emptysub ruj 27, 2014 5:22 pm

ti si BLACKETT Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena   Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gameweek 5 - prvo zaboravljanje rađenja izmjena
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gameweek 27
» Gameweek 7!
» Gameweek 32
» Gameweek 16
» Gameweek 10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2014-2015-
Forum(o)Bir: