Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 2:51 pm

Govna mrtva.Igrah vajldkard i opet mi benalo za 16 bodova u gejmviku 2.Pehovi se nastavljaju :(((((((
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 2:53 pm

zašto si igrao wildcard nakon što si već napravio 5 transfera il nešto nema smisla,,,
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 2:54 pm

Ne, kužiš, igra je wildcard a nije ga prihvatilo.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 2:55 pm

aha znači još ima WC?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 3:04 pm

ev sad više neam.napravih neke preinake za treće kolo ali za samo jedan transfer sam je iskoristio jer me boli kurac :(
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 3:05 pm

zapravo napravio sam dva transfera al jedan free -.-
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Emptyned kol 26, 2012 3:06 pm

Sad više ni ja ne kužim Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty
PostajNaslov: Re: Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!   Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!! Empty

[Vrh] Go down
 
Urota od strane lobija fantasy premijeršipa!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Samit(Summit) fantasy menadžera Ognjišta
» Fantasy Kladionica
» Fantasy Premier League Cup
» Fantasy Football socioly anketa
» GW1 - Fantasy ludilo ulazi u novu sezonu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Ostalo glupo smeće-
Forum(o)Bir: