Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Visoko Vijeće Ognjište Lige

Go down 
+3
Smaug
beaver
Zvone
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptysub sij 12, 2013 8:29 pm

POZZ


Pošto se u našoj najmilijoj ligi ponekad zna dogoditi da dođe do razmirica i nesuglasica, mislim da je vrijeme da se konačno, nakon mnogih odgađanja, formira Visoko Vijeće Ognjiše Lige (radni naziv, skraćeno VVOL). Pošto ovako bitne odluke ne mogu donositi sam kao predsjednik lige, da se ne bi sumnjalo u moju pristranost, u VVOLU će biti još 4 člana lige.

Svrha VVOL-a je:

- Praćenje Fair Playa svih igrača unutar 1. i 2. lige te Ognjište FPL Kupa i Durex Condoms Kupa. Ovo podrazumjeva utvrđivanje okolnosti sumnjivih pobjeda i poraza, te kažnjavanja eventualnih urotnika
- Razrješavanje nedorečenih pravila FPL Kupa i sličnih problema
- Izbacivanje igrača zbog neaktivnosti i slično, te određivanje zamjena za izbačene igrače
- Ukoliko neki igrač lige slučajno nema dostupnost interneta ili slično može se obratiti članu Vijeća da mu odradi izmjene


Prijedlozi za članove vijeća:

-Zvone, predsjednik lige i predsjedatelj vijeća, #teamsplit
-Smaug, zamjenik predsjednika lige i zastupnik Zadra u izbjeglištvu
-Grga, zastupnik #teamZGB
-Vanja, titan racionalnosti koja je očigledno potrebna u ovakvom društvu
-Pušić, zastupnik alternativne opcije, novih igrača i dobre zikice

Ukoliko itko ima nekakav drugi prijedlog nek se javi, ovo sam samo napisao preliminarno i mislim da pokriva većinu raznih skupina ljudi unutar lige. Ukoliko netko želi bit unutra a nije naveden nek se javi. Ukoliko je netko unutra a ne želi bit nek se javi.


Sve odluke se razrješuju s jednostavnim ZA i PROTIV, pošto nas je 5 i nema opcije suzdržavanja ne može bit nikakvih komplikacija.



Povjerenik za drugu ligu je uvaženi član Mateo Babić aka Judine Shkude.


Zadnja promjena: Zvone; ned sij 13, 2013 12:12 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptysub sij 12, 2013 9:16 pm

lol. sukob interesa ko kuća, nemere. Trebaju nam vanjski suradnici.
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptysub sij 12, 2013 9:52 pm

Koji sukob interesa?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptysub sij 12, 2013 10:24 pm

Odlično.Pozdravljam ovi potez!!!!Btw htio bih ući u Vijeće kao povjerenik 2.Ognjište lige te kao povjerenik za organizacijsku strukturu čitave lige(izvlačenje kod kupa i takve stvari)
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptysub sij 12, 2013 11:03 pm

Smaug je napisao/la:
Koji sukob interesa?

Kao odluke će bit KONTRA BIVERA jer je on nama konkurencija. Mislim nezz, tu je tvoj frend grga i smaug kojem definitivno nisi konkurencija hiha
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 11:48 am

Jedini koji će biti oštećeni su ljudi koji su nemarni i neaktivni.
To vam mogu garantirati. Visoko Vijeće Ognjište Lige 1624794880 Visoko Vijeće Ognjište Lige 1624794880 Visoko Vijeće Ognjište Lige 1624794880
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 12:13 pm

Mateo Babić je i oficijalno glavni povjerenik druge ognjište lige. Visoko Vijeće Ognjište Lige 2577979543
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 1:08 pm

Hvala puno.Da li ću imati glas u Vijeću?


[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 1:27 pm

hiha hiha hiha hiha2 podmuklo
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 3:17 pm

Judine shkude je napisao/la:
Hvala puno.Da li ću imati glas u Vijeću?



Mislim da to nebi bilo okej. hiha2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 3:33 pm

zakaj? Visoko Vijeće Ognjište Lige 1604111969
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 3:51 pm

@zvone

to niš ne znači realno. grga jest moj frend, svi ostali ste mi realno e-prijatelji. ali to ne znači da možete odlučivat za mene jer ste u sukobu interesa.

to je kao da u finalu lige prvaka igraju manutd i barcelona, a utakmicu sudi Alex Ferguson Visoko Vijeće Ognjište Lige 2668421120
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 3:56 pm

Isuse Bože, kako ti misliš da bi te ITKO mogao NEKAKO oštetiti? Što, oduzimanje bodova nepravedno? POTKUPLJIVANJE TEKMI? XD Ne, ozbiljno, kako, što bi ti itko napravio?
I ključno pitanje, jel ti uopće znaš što znači "sukob interesa" ili je to rendom parola koju izvikuješ jer se, iz nekog bedastog razloga, osjećaš ugroženo? hiha
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 4:23 pm

spreman sam prepustiti svoj glas i mjesto Biveru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 4:54 pm

aaaaaaa vid biver se uzasra pa može dobit glas sad ću se i ja uzasrat.oću i ja zastupničko misto
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 5:57 pm

ja samo glasam protiv toga da babič ima ikakve ovlasti, naporan je tip previše ĐIZ
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 6:08 pm

Visoko Vijeće Ognjište Lige 230815077 Visoko Vijeće Ognjište Lige 230815077
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 6:44 pm

Smile))))))))))))))
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 10:00 pm

a ja se realno sprdam. kao prvo, ne postoji način na koji me itko može sjebat jer nije da se rade LUDI trejdovi i donose krucijalne odluke.

al iskreno, ne treba nam to vrhovno tijelo.


@ramza

www.sukob-interesa.hr

provjeri definiciju pozz Visoko Vijeće Ognjište Lige 3082345313
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptyned sij 13, 2013 10:56 pm

Realno prije il kasnije će doć do nekog sukoba sranja i onda će bit prekasno za formiranje. NPR ovo što je bilo s kupom i babićem. hiha2 Ili prošlogodišnje izbacivanje mustaća.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptypon sij 14, 2013 2:13 pm

ej frajeru Kozomara!Najebem ti se matere!pozz
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptypet oľu 01, 2013 6:36 pm

Mateja majcenovića u GW 28 zamjenjuje tim kombiniranih snaga tranki ( 2. liga) + piljo ( koji je u zadnji trenutak odustao od 2. lige). Ovo će trajati do kraja sezone kada će to mjesto zauzeti neki član 2. lige.

Ukoliko je itko protiv nek se javi.

[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptypet oľu 01, 2013 6:39 pm

ja sam protiv
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptypet oľu 01, 2013 6:39 pm

Ja podržavam i dajem svoj blagoslov PILJI I TRANKIJU
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Emptypet oľu 01, 2013 6:42 pm

Mislim da se ni Mateju ne da igrati baš, pa ono, zašto tlačiti i nas i njega i nek jednostavno preda acc i to je. Visoko Vijeće Ognjište Lige 1604111969
[Vrh] Go down
Sponsored content





Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty
PostajNaslov: Re: Visoko Vijeće Ognjište Lige   Visoko Vijeće Ognjište Lige Empty

[Vrh] Go down
 
Visoko Vijeće Ognjište Lige
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: