Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Elaborirani projekt "Ognjište savez"

Go down 
+2
beaver
Zvone
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptyčet sij 24, 2013 10:38 pm

Prije svega evo ukratko moje vizije Ognjište lige.Slobodno dobacujte kritike i di bi mogli poboljšat neke stvari.Iman dovoljna vremena i energije da pokrenem ove stvari ali to će bit nemoguće bez vaše potpore.Pročitajte i svaki prijedlog je dobrodoša Elaborirani projekt "Ognjište savez" 3572516315

https://docs.google.com/document/d/1gW0f-ho5nUTv9kmcCAyBnO5AeXegi2UV35zW_4vSsXE/edit

EDITIRANO Smile


Zadnja promjena: Judine shkude; čet sij 24, 2013 11:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptyčet sij 24, 2013 11:05 pm

You are signed in as superkoza@gmail.com, but you don't have permission to access this item. You can request access from the owner or choose a different account. Learn more

Request access


Daj stavi u opcijama da svi mogu vidit. lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptyčet sij 24, 2013 11:29 pm

editirano je Smile
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 12:12 am

savršeno.

predlažem da predsjednik lige svake nove sezone bude pobjednik prošle.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 12:14 am

Jel mogu svi koji pročitaju ovo reć da li odobravaju ovo ili ne i zašto da se mogu bacit na posa Very Happy
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 12:29 am

možda, ne bi bilo loše još malo raspravit. u principu se slažem, ali treba neke stvari definirat još.

1. sustav natjecanja

Prva i Druga liga. Prva 20 klubova, druga koliko bude zanimanje već.
Ognjište kup - svi igraju međusobno, odabiru se parovi, izvlačenje uživo. gg
Liga prvaka. e sad.

RULALO BI JAKO, kada bi imali još tipa jednu aktivnu ligu u kojoj postoji želja da se tipa njihovih 8 najbolji, i naših najboljih 8 svake godine natječe u toj kao LIGI prvaka. dobilo bi se na toj MEĐUNARODNOSTI. osobno, ne bi išao u sustav lige prvaka ako nije zadovoljen taj kriterij nekoliko različith liga. mislim besmisleno je ovako da 16 nas igra ligu prvaka kad ionako stalno igramo međusobno. treba se raspitat gotovo sam siguran da negdi u hrvatskoj postoje ljudi koji to igraju bar sezonu dvije s kojima se može dogovorit sranje.

2. plaćanje.

Apsolutno apruvam sve feejeve. Kupit će se lijepe nagrade, plakete, mali trofeji. mislim rulat će to. međutim, prvu stvar koju treba je od feeja kupit domenu za forum i sajt. to je prvi preduvjet za dizanje lige na višu razinu.

3. ljudstvo

kažem, neka se bira tako da svi budu zadovoljeni. pobjednik lige neka bude sljedeće godine predsjednik, a ostali neka se biraju po zastupljenosti (predstavnik dalmacije, zagreba itd)

4. novinari
ovo je apsolutni must ako želimo sranje dić na višu razinu. kroz taj neki blog i članke dat će se stvarno edge cijeloj priči koji će bit spektakularan. da ne pričam da je to (kada se i ako uključe neki sponzori ili random google oglasi) važno s te neke marketing strane. isto tako, taj novinar morao bi voditi fejsbuk stranicu lige što će cijeloj priči dati neku >VIDLJIVOST< Ja se zaista iskreno želim u to uključit, ali bojim se da ne ispadne ko ove sezone pa da nemam vremena to sve uređivat. tako da se slažem da se uzme nekog vanjskog čovjeka koji bi to radio dobro, a za neku simboličnu cifru.

5. opta će rulat. podržavam tebe, a vjerojatno će se i zvone i grga tu i tamo uključit. to je isto sadržaj za web.

6. forum za interne dogovore i spike, psovanje i sranja. zabranit da se vide postovi ljudima izvan. a onda kroz blog, sajt i FB da idu van naše izjave. biće ko u pravom svijetu Smile

7. edukacija. grga snimi video random kamerom, postavlja na sajt tipa jednom mjesečno neki tips and tricks.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 12:46 am

http://www.forum.hr/showthread.php?t=732514&page=22

Npr. ne bi bilo loše tu pitat dal netko od ovih ljudi igra ovako ko mi uređenu ligu sa svojima pa onda da se s njima miješamo za ligu prvaka.
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 1:18 am

Whoa...
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 2:21 am

beaver je napisao/la:
možda, ne bi bilo loše još malo raspravit. u principu se slažem, ali treba neke stvari definirat još.

1. sustav natjecanja

Prva i Druga liga. Prva 20 klubova, druga koliko bude zanimanje već.
Ognjište kup - svi igraju međusobno, odabiru se parovi, izvlačenje uživo. gg
Liga prvaka. e sad.

RULALO BI JAKO, kada bi imali još tipa jednu aktivnu ligu u kojoj postoji želja da se tipa njihovih 8 najbolji, i naših najboljih 8 svake godine natječe u toj kao LIGI prvaka. dobilo bi se na toj MEĐUNARODNOSTI. osobno, ne bi išao u sustav lige prvaka ako nije zadovoljen taj kriterij nekoliko različith liga. mislim besmisleno je ovako da 16 nas igra ligu prvaka kad ionako stalno igramo međusobno. treba se raspitat gotovo sam siguran da negdi u hrvatskoj postoje ljudi koji to igraju bar sezonu dvije s kojima se može dogovorit sranje.

2. plaćanje.

Apsolutno apruvam sve feejeve. Kupit će se lijepe nagrade, plakete, mali trofeji. mislim rulat će to. međutim, prvu stvar koju treba je od feeja kupit domenu za forum i sajt. to je prvi preduvjet za dizanje lige na višu razinu.

3. ljudstvo

kažem, neka se bira tako da svi budu zadovoljeni. pobjednik lige neka bude sljedeće godine predsjednik, a ostali neka se biraju po zastupljenosti (predstavnik dalmacije, zagreba itd)

4. novinari
ovo je apsolutni must ako želimo sranje dić na višu razinu. kroz taj neki blog i članke dat će se stvarno edge cijeloj priči koji će bit spektakularan. da ne pričam da je to (kada se i ako uključe neki sponzori ili random google oglasi) važno s te neke marketing strane. isto tako, taj novinar morao bi voditi fejsbuk stranicu lige što će cijeloj priči dati neku >VIDLJIVOST< Ja se zaista iskreno želim u to uključit, ali bojim se da ne ispadne ko ove sezone pa da nemam vremena to sve uređivat. tako da se slažem da se uzme nekog vanjskog čovjeka koji bi to radio dobro, a za neku simboličnu cifru.

5. opta će rulat. podržavam tebe, a vjerojatno će se i zvone i grga tu i tamo uključit. to je isto sadržaj za web.

6. forum za interne dogovore i spike, psovanje i sranja. zabranit da se vide postovi ljudima izvan. a onda kroz blog, sajt i FB da idu van naše izjave. biće ko u pravom svijetu Smile

7. edukacija. grga snimi video random kamerom, postavlja na sajt tipa jednom mjesečno neki tips and tricks.

Ove sve stvari manje-više sam naveja.Šta se tiče ovo liga prvaka savršena zamisao i svaka čast na ideji no međutim teško je naći kompletnu ligu pogotovo u nas Hrvata.Englezima je ovo već skoro instucionalizirano igranje i nadišli su ova sranja organizacije već odavna.Drugo,šta se tiče te po regijama zastupljenosti,nemoj se uvrijedit al to je glupo i banalno.Poštujem čovjeka iz Zagreba,Zadra,iz pičke mile matere i takva funkcija neće donit ništa funkcionalno.Ovakvo raspoređeno Vijeće kao šta sam navea imat će svoju funkcionalnost.Ipak ne izabiremo se za Hrvatski sabor!I hvala na tvom entuzijazmu.Sa ovakvim stvarima ćemo dignit nivo lige i uspostavit kakvu takvu izorganiziranost.


[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 2:23 am

i još jednom šta se tiče LP pokušat ću nešto,al opet prvo moramo dovest svoju ligu na nivo.Poreda san ove stavke prema važnosti..Za predsjednika ćemo lako,Zvone iduće godine jer ipak čovjek toliko koliko okupio većinu ekipu,čast iznimkama.A za iduće predsjednike može ta opcija pobjednik predsjednik ali opet ću te argumentirat dogodine ćemo imat nezz 30 sudionika,onu tamo 40-50...jel me bereš?Ne drži vodu,bolje da to budu eto nazovibože pouzdani ljudi znači ljudi koji su aktivni i na forumu i na igri.Napravit ćemo mini-statut iduće sezone tako da jedan čovjek nemože bit predsjednik dvi godine zaredom...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 2:33 am

rješenje za to bi bilo poll ankete forumske,,tri kandidata max,,,sad je najbitnije da pokrenemo tu 2.ligu,,,nezz posla san svima vama po tri-cetri poruke ono doslovce tri covika su mi odg..dajte malo živosti ako oćemo išta od ovog napravit
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 7:49 am

Ne vidim nikakav razlog zašto ne bi bia predjednik lige do kraja života. hiha2

Inače, LAJK, pogotovo ovo što biver kaže za ligu prvaka i ovo za FPL kup u kojem će bit i niže lige.

Što se tiče sajta i NOVCA i to sve, ne znam koliko će to sve isplativo bit. hiha2 Al bilo bi kul imat intervjue i to sve bacat na fejsbuk pejđ.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 11:45 am

dobro je ovo ja se slažem sa svim, neću se uplitat u organizacijske dijelove.

najvolio bih kad bi napravili neki sajtić pa dobili bar neku prepoznatiljivost, tamo bi moga pisat i članke i tipove i takve stvari koje su fun.

btw mate vidio sam tvoje poruke samo mi se ne da odgovarat tisuću puta. sve je okej i frajer će bit tamo od početka GW 25.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 11:58 am

još jednom,sve je lako ove zamisli stavit na papir ali netko treba to i provest pa se većina vadi na nedostatak vrimena ili ih jednostavno boli kurac.Ja sam spreman pokrenit sve ove stavke i doveja bi ovo stanje do početka nove sezone ako mi prepustite posa.Volija bi imat kojeg čovjeka uza se ako mi zatreba pomoć to će najvjerovatnije bit Zvone(oko domene i tih stvari).Za ostalo svi vi ognjište igrači,još jednom apeliram da svoju ekipu ljudi dovedete da povećamo broj aktivnih igrača i jelte gentleman's fee ispunite.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptypet sij 25, 2013 12:39 pm

ajd, slažem se za zvonu. dobar je on čovik.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 9:58 am

Biveru ti si kreten i nabijem te na kurac.i nabijem ti forum.hr
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 11:53 am

Elaborirani projekt "Ognjište savez" 230815077
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 12:25 pm

WHOOOA FRAJERU


Kaj i ti imaš nekih sramotnih postova u LJES-u pa sam ti linkom otvorio rane?

Elaborirani projekt "Ognjište savez" 3124053895
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 12:52 pm

nije nego san zaboravija da na tom forumu obitavaju mrtve tardine :( i ti si kreten
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 3:02 pm

VRAK TI MATER GRDU JEEEEBI!

DEBELOOČNJAK JEDAN!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 4:06 pm

clown
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 4:37 pm

Aj dosta. Elaborirani projekt "Ognjište savez" 1604111969
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysub sij 26, 2013 4:54 pm

Elaborirani projekt "Ognjište savez" 230815077 Elaborirani projekt "Ognjište savez" 1604111969
[Vrh] Go down
Gazzaniga

Gazzaniga


Posts : 5
Join date : 30.01.2013
Location : Hell

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysri sij 30, 2013 4:02 pm

Predlažem da se topic preimenuje u Dosadni projekt "Govnarski savez" Elaborirani projekt "Ognjište savez" 1624794880
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Emptysri sij 30, 2013 4:43 pm

uuuu, baš super da je nova ekipa >>KULERA<< odlučila doć u ligu Elaborirani projekt "Ognjište savez" 1311340485
[Vrh] Go down
Sponsored content





Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty
PostajNaslov: Re: Elaborirani projekt "Ognjište savez"   Elaborirani projekt "Ognjište savez" Empty

[Vrh] Go down
 
Elaborirani projekt "Ognjište savez"
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: