Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb

Go down 
+4
Smaug
Fredi
Drevan Zmaj
Zvone
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 5:30 pm

Pozz


Amo se nać i ić na tekmu skupa. Hrvatska je uvik ok za gledat a škotska je puna savršenih FantasyFootball igrača ( snod, maloney, martin, turner, fletcher, adam, morisson..). Možemo odradit i dodjelu trofeja jer će sezona bit gotova dotad. Ako bude zainteresiranih s područja splita/zadra mogu ja ić s autom pa da podijelimo troškove goriva/autoceste/ulja LOL

Utakmica je u petak, uzmem slobodno s posla i gori ostanem/o za vikend.

Možemo malo pričat o propozicijama za sljedeću godinu, o najdražim trenutcima sezone i prisjetit se svega kad se prašina taman malo slegne.

Zainteresirani?
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 7:12 pm

naravno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 7:40 pm

Jebiboga ko ce dat za kartu..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 7:41 pm

Ispiti mrtvi...
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 8:07 pm

Ja nemam ispite pa ni neznam kad je to. RENIĆ mi je rekao da su na feru 15-30.6 negdi, a njima je uvijek najranije valjda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 9:40 pm

Na efstu su najranije realno+zadnji krug kolokvija i to,,
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 07, 2013 10:34 pm

Kralju šta ti kmečiš imaš ionako 3 ispita u ciloj godini. Rješi to smeće i idemo gledat tvog krvnika uživo. hiha
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 12:24 am

Aono ja imam sad i auto svoj i gotov sam sa školom ranije i sve, al opet mi je ljeto pretrpano upisima na faks i nekim planovima koji su za sad već neizvjesni. A na kraju krajeva i da se sve poklopi idem, jedini sam iz Rijekae, isplativije mi vlakom/busom, al opet sranje.

Kulna ideja inače Smile
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 12:15 pm

Ja sam naravno za.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 12:52 pm

Jebentiboga zagreb liti :(((
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 3:09 pm

A ŽELIŠ LI MOŽDA ROZOG PONIJA DA TE DOČEKA PA DA NA NJEMU ODJAŠEŠ U ZALAZAK SUNCA??????? =)))))))))

Uostalom, nitko te ne tjera da ideš :( Možeš ne ić i nastavit živit svoj dosadni život pun jebanja glupih pičaka umjesto da se družiš s muškarcima i gledaš nogomet.

@freddy: bus je PET KUNA ili nešto lol. A siguran sam da će te netko od ovih dobrih ljudi ugostiti hiha
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 3:17 pm

ako netko treba biti ugošćen, moja vrata su uvijek otvorena = )
[Vrh] Go down
Vedax

Vedax


Posts : 103
Join date : 02.02.2013

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 4:19 pm

Ako su vrata = anus.

Inače, i ja sam za.
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptypon tra 08, 2013 5:38 pm

Imam ja stan neki u ZG, al to je tipa 40 kvadrata i u njemu živi bakina sestra koja je stara i konzervativna časna sestra. Najveća duša od žene ikad, al nisam siguran koliko bi ona bila ZA tu ideju da idem na tekmu i VAN s nekom EKIPOM. + stan je u Tuškanovoj, što je 350tak metara od Žrtava fašizma prema Ekonomskom faksu i Maksimiru (nemam pojma gdje ste vi)

ERGO - dobro bi došao smještaj,, KAD BIH IŠAO.

A oću li ići vidjet ću kad padnu odluke oko tih ostalih planova koje sam spomenuo, neki se preklapaju s tekmom, neki ne, al svejedno su mi za sada prioritetniji. Javim sve na vrijeme! Smile
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyčet tra 18, 2013 8:24 pm

Zasad je popis

zvoje
grga
smaug
vedax


Di su ostali? bar ovi ZG ljudi? BIVER ono? ;__;

Btw postoji još taj problem KARATA i "nogometne obitelji", al valjda ćemo moć skupit neke karte : <

edit: vanja? :(
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyčet tra 18, 2013 8:54 pm

A nezz, vidiću to još sa smaugom. Jer ja ionako mislim dolaziti u zgb sredinom petog ili krajem petog, nezz, mogao bih to odgoditi za tada, ali trebam to još viditi.,
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 21, 2013 9:42 pm

Zvone je napisao/la:
A ŽELIŠ LI MOŽDA ROZOG PONIJA DA TE DOČEKA PA DA NA NJEMU ODJAŠEŠ U ZALAZAK SUNCA??????? =)))))))))

Uostalom, nitko te ne tjera da ideš :( Možeš ne ić i nastavit živit svoj dosadni život pun jebanja glupih pičaka umjesto da se družiš s muškarcima i gledaš nogomet.

@freddy: bus je PET KUNA ili nešto lol. A siguran sam da će te netko od ovih dobrih ljudi ugostiti hiha

Plati puti i ja donosim sa sobom svoju dobru volju.i pokoju pičku Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb 2038965257
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyned tra 21, 2013 9:43 pm

ili da pričekam da me Favorit d.o.o. isplati zaostalu plaću : )))))))
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyčet tra 25, 2013 4:51 pm

zašto se mene proziva. doći ću na koljenima moleći bogorodicu ako zatreba :(
[Vrh] Go down
hazzup

hazzup


Posts : 122
Join date : 09.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptyuto tra 30, 2013 6:01 pm

kasnim, al može!
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptysri svi 08, 2013 2:03 pm

Update:

Počela prodaja karata, cijene su sljedeće:

CIJENE PO SEKTORIMA:
Tribina zapad VIP 500,00 kn
Tribina zapad dolje 250,00 kn
Tribina zapad gore 120,00 kn
Tribina istok 120,00 kn
Tribina sjever dolje 70,00 kn
Tribina sjever gore 50,00 kn
Tribina jug 60,00 kn

https://www.ulaznice.com.hr/paganini/app/hns/home.jsp

mogu se kupit 4 karte u paketu, dostava za ulaznice je 38 kuna pa dodajte još 10 kuna na cijenu karte.

Biver kaže da je istok solidan a da su sjever/jug smeće pa nezz... ovisi o tome koliko ljudi imaju para (smaug lol) i tako to. Meni svejedno.
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptysri svi 08, 2013 2:44 pm

Vidit ću u trenutku kupovanja koliko ću imati, ali moći ću si valjda priuštiti 120 kuna hiha2 Kad ćemo kupiti?
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptysri svi 08, 2013 3:07 pm

A realno bolje šta prije, iako ne vjerujem da će se baš SVE rasprodat. Al rješio bi se toga čisto da je RJEŠENO. pirat
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptysri svi 08, 2013 5:30 pm

Vidiću ovaj tjedan kako stojim s ispitima taj tjedan. Imam jedan gdje moramo držati javnu prezentaciju, što je neodgodivo pa derp. Ali ako to bude sve ok, onda sam ja deff za.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Emptysri svi 08, 2013 9:41 pm

jebem vam mater lovašku Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb 1604111969
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty
PostajNaslov: Re: Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb   Ognjište meet-up: 7. Lipnja  Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb Empty

[Vrh] Go down
 
Ognjište meet-up: 7. Lipnja Hrvatska v Škotska, Stadion Maksimir, Zagreb
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ognjište 2.liga
» Izjave trenera / Ognjište blog
» OGNJIŠTE Kup 2012/2013
» Ognjište Summer Cup 2013
» Propozicije natjecanja Summer Cup "Ognjište"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: