Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gameweek 34

Go down 
+7
Vedax
Drevan Zmaj
Duje
Fredi
RamzaOden
Zvone
Smaug
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyčet tra 25, 2013 4:39 pm

Dobro, ali trebamo razraditi neki drugačiji koncept ili nešto, jer ovako je smeće. Ne možeš mi reći da ti ili Grga ste prvi na račun ZNANJA, kad je recimo ovo kolo najbolje pokazalo koliko ova igra uopće nema veze sa ZNANJEM. Babić je recimo imao dva vrhunska picka ovo kolo, Pušić je, dok nije odustao lol, također imao vrhunskih odabira, najviše od svih čak bi se usudio reći pa eto, smećasto je. Nije ni čudo što ti se rečenica SHVAĆA DOSLOVNO XD jer i sam znaš da je Smaug u pravu i ne razmišljajući to potvrđuješ pa se moraš vaditi i elaborirati svoj stav koji govori da se u principu slažemo da sve ovo PONAJVIŠE ima veze s RVPom i ne uzimanjem istoga od strane nekih igrača.

Ukratko, ja ne znam zašto se svađamo, osim oko jedne stvari, a to je cjelokupni smisao ove sezone.
Ovu sezonu smo eto, nespremo svi mi skupa odradili i bar pola nas koji aktivno igraju ovo su igrali na račun osobnih preferencija igrača. Ovi pri vrhu su ipak išli prema funkcionalnosti igrača, ŠTO JE ISTO SASVIM OK, samo eto, drugačije vidimo stvari i trebamo se dogovoriti kako dalje.

Moj je prijedlog dakle sljedeći. Nastavljamo s ovom ligom i dogodine, naravno, i dajemo sve od sebe i samim time ja se osobno ZAKLINJEM da neću kmečati oko RVPa ili bilo koga. Time ćete u krajnjoj liniji i vi RVP ljudi dobiti rasterećenje od BRANJENJA da ste učinili nešto smećasto, a i pobjede će vam imati nekog smisla i težinu. Ne moš mi reći da je zanimljiva očekivanost da ti netko nadoknadi 30 bodova zaostatka čisto zato jer si ti bio dovoljno PAMETAN XD da izabereš RVPa. Dakle, NHF, prestanak obostranog kmečanja.
Uz to predlažem i jednu eksluzivnu ligu, eksperimentalnu s draftom, s nas nekolicinom koji smo stalno u tome i relativno smo dobro povezani. Dapače, možemo od sljedećeg kola odmah probati organizirati pa čisto da vidimo kako i gdje to ide i možemo li išta napraviti po tom pitanju.

Eto, nadam se da ćemo RACIONALNO XD prevazići naše probleme, koliko god vas hejtao katkad i koliko god ja iritantno smeće bio odveć ste mi dragi da bi bio u sukobu s vama ;__; pa eto, ajmo nešto rišiti pozz
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyčet tra 25, 2013 5:11 pm

Nez želiš kao završit ovu "svađu" al samo provociraš baš ružno i zločesto.

znači eto svi moji odabiri ikada su loši i svi bodovi su mi tu zbog rvpa Gameweek 34 - Page 4 567516483 Baš si uvredljiv dosta, a bez ikakve potrebe, sve jer gledaš igru kroz svoju prizmu kroz koju te nitko nije tjerao da je gledaš i onda ostalima ubijaš zabavu i diskreditiraš ih.

A ako si ti baš znao da će van persi zabit ta 3 gola i doć do 30+ bodova (c) onda svaka čast, pokaži mi taj listić koji si uplatio jer si za uplaćenih 2 kune na to mogo dobit valjda 100 il nešto. ili bar van persi zabija gol, pa na 50 kuna na to dobiš hladno 100injak, zašto ne uplatit ako je baš svaki tjedan zicer? il nije?


btw pušić ne igra? igra svaki tjedan bar kolko ja vidim. ili kao ne igra u našoj ligi. I btw pušić ima rvpa cijele sezone. i sa svim odličnim pikovima ima 120 bodova manje od mene. nije da hejtam pušića sad nego samo sam se osjećao napadnuto jer sam šaban koji daje 10000% sebe u ovu debilnu igru i pogađa me na najosnovnijim razinama kad pišeš ovakva smeća.

...


draft je moguć sa maks 8 igrača.
al jesam za ekskluzivnu ligu definitivno, trebamo to imat definitivno od druge godine, ali uz ovu ligu. kolko god nekad smara količina sličnosti u momčadima zabavno je jer ima pecto ljudi i svi su nabrijani. defitivno ovo nesmije STAT zbog eventualnog drafta.



[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyčet tra 25, 2013 5:12 pm

ne berem raspravu. RvP ima apsolutno jednaku šansu zabit gol ili se ozlijedit u utakmici kao i svaki drugi igrač.

mislim, ja kupim RvP-a, a ti imaš suareza. meni se rvp ozlijedi u petoj minuti, tebi suarez zabije pet golova. i eto, unatoč svim mojim SKILOVIMA uzimanja van persija ja sam ispušio naveliko. i kaj sad? neću kmečat, sreća je to.

općenito mislim da previše BRIJETE na to neko znanje igranja fantasyja, kad je stvar u principu bazirana na sreći.

naime, iako su neki igrači očito bolji ili lošiji od drugih, ipak se i oni zahvaljujući sreći mogu ozlijedit ili dobit crveni ili fulat 10 super šansi.

isto tako, ovo je head-to-head, svako kolo igraš PROTIV drugog. ovo kolo možda skupiš 100 bodova, ali izgubiš jer je protivnik imao 101.

a već sljedeće pobijediš s 23 boda, jer ti je protivnik imao 20. potpuno je random. imam RVP-a gotovo cijelu sezonu pa sam izgubio od majcenovića dok je frajer imao pola QPR-a i wigana u ekipi.

oću naglasit, odabir parova za svako kolo je rendom. tebi se baš poklopi da RVP igra s čelzom, a protivnikov suarez (kojeg nemaš) s readingom. i tvoj RvP ne zabije jer je težak protivnik, a njegov suarez hetrika to sranje.

dakle, sreća. cijela ova igra se bazira na sreći i kako ti se ždrijeb protivnika okrene. jest, ima tu i nešto znanja, ali manje-više su ti igrači svima poznati i nema tu baš nekog ekstra picka koji je poludio, a da nitko za njega nije čuo. a čak i ako uzmeš neki EKSTRA pick, to ne znači da će on zabiti 100 golova. opet sve ovisi o nekoj sreći da on baš to kolo kad ga ti imaš pospremi te šanse u gol.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyčet tra 25, 2013 9:43 pm

sviđamise Lipovac.I smaug.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyčet tra 25, 2013 10:11 pm

Ekipa koja govori da je ova igra ne sreću jednostavno ne shvaća koliko smo ja (prošle sezone) i grga (ove sezone) vremena i truda uložili u ovu jebenu igru. Sozz ne može bit prvi frajer koji ne prati stvari na razini na kojoj ja i grga znam da pratimo, možda su tu još neki izuzetci al zasigurno ni smaug ni vanja ni mate a ni biver ne prate toliko sranja.

Ja sam doslovno do tipa GW 25 SVAKI DAN pratio kome raste i kome pada cijena. I to sranje se definitivno osjetilo i osjeća na budžetu momčadi.

Da, postoji sreća, i dobri pickovi te mogu samo do određene granice pogurat kad trebaš bit sretno govno da bi se probia u top 5000 npr, al ne postoji ta količina sreće koja bi ikog od vas ugurala gori.

Citat :
ne berem raspravu. RvP ima apsolutno jednaku šansu zabit gol ili se ozlijedit u utakmici kao i svaki drugi igrač.

Nema.

Postoje bolji golgeteri od drugih. Postoje bolji all around igrači od drugih. Postoje više i manje injury prone igrači. Postoje igrači koji zaslužuju 4 crvena kartona po sezoni, ne dobiju ih, pa se žale da je FA protiv njih. rabbit
Sve to ulazi u moj odabir igrača.

Također, draft ligu otvaramo od kola 36 ( 35 je prerano ipak? Možemo probat ako hoćete), čisto eksperimentalno.
8 igrača, mjesta zasad:

Zvone
Grga
Vanja
Smaug

Tko je još za nek se javi.
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptypet tra 26, 2013 12:07 am

Varaš se Zvonire u jednoj stvari. A dokaz je sljedeći - Jole-ne-repa. O čemu se tu radi? On je uložija daleko manje truda od mene i manje je pratija što se događa, ali je frajer drugi. DRUGI. Osim određene količine sriće, doša je do te pozicije jer je jednostavno svako kolo bira trenutno najfunkcionalnije igrače (primjer - vidi da je Bale prošlo kolo zabija gol, uzme Balea). Nije pogleda sve skupa 2 utakmice. Naravno, to i je poanta ove igre, ali Vanja je ti fino objasnija. Mi koji bičamo po Van Persiju smo odabrali "zabavu" odnosno igrače koje preferiramo kraj onih za koje znam da imaju puuuno veće šanse zabiti gol (primjer - do kraja prvenstva moji protivnici me uglavnom mogu dobiti samo na račun Van Persija, svejedno ga nisam uzima iako sam zna što me čeka). Još jednom, zašto bi neko tako igra?!?! Zato jer mi je puno draže i važnije da "moj" igrač tipa Giroud zabije gol, nego da mi bodove nosi neki seronja kojeg svi imaju - jednostavno ne vidim nikakvu vridnost u tome. Znam da je GLUPO, ali tako je to. Ne kažem da Grga recimo isto nije ima nekih takvih odabira, ali njemu je rizik ipak puno manji jer ima sve te šabane za koje su najveće šanse da zabiju gol. Ako bi ja tako igra, ima bi puno manje prostora za manevre tipa DOVEDI OVO KOLO WIGANA IAKO ZNAŠ DA ŽE POBJEDITI MANU. Do kraja ove sezone sam ipak mora malo odustati od te taktike jer eto, većina igra na taj način, koji je zapravo pravi način, a nije mi ugodno baš zadnji biti. Prošle sezone smo svi bili malo manje upućeni, pa je bilo zabavnije jer HEHE DA VIDIMO SAD HOĆE LI MOJ TORRES POBJEDITI TVOG BENA ARFU, NE ZNA SE ISHOD TOGA OMG PRENAPETO,,,,,,, ove sezone je otprilike hoće li moj Van Persie imati isti broj bodova ko tvoj Van Persie?! Ne želim napadati ničiji stil igre, već samo pokušavam opravdati nekako svoj, koliko god jadan bija Gameweek 34 - Page 4 1604111969 I još jednom za one koje misle da srića ne igra ulogu - Ugrin.

TL;DR

Triba benati Van Persija iz igre hiha
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptypet tra 26, 2013 5:47 am

Ugrin je odma na početku sezone reka da neće više slušat sebe već ljude s raznih foruma.
Realno, ni ne moraš tekme gledat da bi izabra dobre igrače.

A i opet, njegov uspjeh je većinom do toga što se igra H2H i imao je malo sreće s ždrijebovima, jer frajer je drugi iako ima 200 bodova manje od mene na trećem mjestu.

I po meni uopće nije problem vanpersie. Njega ionako ima manje ljudi u ligi nego što je imalo MICHUA, Fellainia, Walcotta i slične smećare u onom jednom sijelu sezone kad su svi imali iste momčadi. Sad pri kraju se opet diverziralo dosta.

edit: također razlog ugrinove dobre sezone: kontinuirana dobra momčad. Nije puno oscilirao skorovima a to je bitno za h2h.

Također, nije kupi AL HABSIA kad je Robles počeo igrati. Gameweek 34 - Page 4 997057239
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptypet tra 26, 2013 9:27 pm

ok zvone nitko ne kaže da nisi uložio puno u igru, ali ti argumenti baš ne stoje.


1. pogledaj moj i svoj team value. nije baš neka razlika, zar ne? oh ne, pa ja sam bolji. za jedan cijeli milijun. hmmm...
2. rvp. frajer je do ove sezone proveo ukupno pet godina ozlijeđen u arsenalu. realno. sjeti se - bio je poznat po tome što je mr. injury. nemoj bacat stvari iz guzice.

3. neki igrači OČITO više zabijaju od drugih jer je očito da su neki best scoreri, a drugi nisu. ali isto tako, pošto je ovo head to head i ne gleda se ukupni skor nego je važan skor u JEDNOM kolu, onda je to poprilično bazirano na nekoj sreći hoće li on baš SAD zabit hetrik. jer naime, ne zabijaju se svaki put. i onda to, kad pogledaš, na kraju ispadne sreća. jer ti imaš vanpersija i suareza i begovića i matu i sve najbolje. ali eto, oni to kolo ne zabiju golove. a zabije ih tko - matejev QPR i WIGAN igrači. jesam li ja bolji igrač od mateja? pa da, to pokazuje 500 bodova UKUPNE razlike.

jesam li ja bolji igrač u ovom kolu. da. maksimizirao sam svoje šanse za pobjedu za razliku od njega.

jesam li imao sreće pritom. NE!

dakle, kad pogledaš, većinom se ova igra svodi na sreću nekog drawa, skill je tu minimalan, daje neku prednost, ali ne odlučuje tko će odnijeti tri boda u jednom kolu.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 2:16 am

slažem se s postom oko 40%
[Vrh] Go down
Smaug

Smaug


Posts : 1012
Join date : 21.05.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 10:09 am

beaver je napisao/la:


jesam li ja bolji igrač u ovom kolu. da. maksimizirao sam svoje šanse za pobjedu za razliku od njega.

jesam li imao sreće pritom. NE!

dakle, kad pogledaš, većinom se ova igra svodi na sreću nekog drawa, skill je tu minimalan, daje neku prednost, ali ne odlučuje tko će odnijeti tri boda u jednom kolu.

Odlično si dokaza da JEDNOM nisi ima sriće. Vau.
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 10:12 am

beaver je napisao/la:
ok zvone nitko ne kaže da nisi uložio puno u igru, ali ti argumenti baš ne stoje.


1. pogledaj moj i svoj team value. nije baš neka razlika, zar ne? oh ne, pa ja sam bolji. za jedan cijeli milijun. hmmm...
2. rvp. frajer je do ove sezone proveo ukupno pet godina ozlijeđen u arsenalu. realno. sjeti se - bio je poznat po tome što je mr. injury. nemoj bacat stvari iz guzice.

3. neki igrači OČITO više zabijaju od drugih jer je očito da su neki best scoreri, a drugi nisu. ali isto tako, pošto je ovo head to head i ne gleda se ukupni skor nego je važan skor u JEDNOM kolu, onda je to poprilično bazirano na nekoj sreći hoće li on baš SAD zabit hetrik. jer naime, ne zabijaju se svaki put. i onda to, kad pogledaš, na kraju ispadne sreća. jer ti imaš vanpersija i suareza i begovića i matu i sve najbolje. ali eto, oni to kolo ne zabiju golove. a zabije ih tko - matejev QPR i WIGAN igrači. jesam li ja bolji igrač od mateja? pa da, to pokazuje 500 bodova UKUPNE razlike.

jesam li ja bolji igrač u ovom kolu. da. maksimizirao sam svoje šanse za pobjedu za razliku od njega.

jesam li imao sreće pritom. NE!

dakle, kad pogledaš, većinom se ova igra svodi na sreću nekog drawa, skill je tu minimalan, daje neku prednost, ali ne odlučuje tko će odnijeti tri boda u jednom kolu.

Ti onako baš nemaš mozak. To šta si jednom izgubia od mateja jer nemaš sriće ne znači da je skill minimalan, nego da KAO I U SVEMU U ŽIVOTU postoji doza sreće koja utječe na rezultat u većem ili manjem udjelu. Definitivno nemoš reć da je skill MINIMALAN. Glupo je. Nije. Jel matej možda prvi? XDD nije. Zadnji je. Jer ne igra.

Također, evidentno da ovo nije isti robin van persie iz prošlih godina arsenala. Realno nismo nitko od nas stručnjaci za ozljede i fizikalnu spremnost, al očito je frajer poradio na svojoj ATLETIČNOSTI i ne ozljeđuje se više, čak je i nešto tvita o tome. Prije 3 godine je bia injury prone frajer al sad više nije. Kako i zašto - ne znam.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 10:29 am

Ja još uvijek tvrdim da se cijela igra bazira na sretnosti da te pogode pravi protivnici u pravo vrijeme. mislim, zato je head to head i zabavan upravo zbog toga - puno zabavniji od ukupni skor načina igranja.

btw, argument za persija ne stoji. da, on se manje ozljeđuje nego prije, ali realno kad pogledaš, šanse su velike da mu u svakom kolu random uleti BUSAŽUR u noge i slomi ga ko pićku. to sam mislio pod sreća. moraš maksimizirat šanse, ali sreća igra veliku ulogu hoćeš li pobijediti.

jab reko 80% sreća, 20% znanje.
[Vrh] Go down
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 10:42 am

znaći da je van persie najsritniji lik ikad jer svako kolo je velika šansa da mu netko slomi noge ali on to uspješno izbjegava.
dakle, njegov skil=sreća i važnije je regrutirati ga jer ima sreće, a to je skill opet, a ne sreća.
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 11:14 am

Gameweek 34 - Page 4 230815077
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 12:14 pm

Smile))))))))))))))
[Vrh] Go down
Il Dottore

Il Dottore


Posts : 303
Join date : 17.07.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 12:40 pm

ja imam van persia i zadnji sam. xD ne berem što anti rvp ekipa želi zaključiti osim što obilno proljeva žuć na topiku. da, frajer ima najveće šanse da uradi nešto i zbog toga košta najviše. i sad vidim da bale i suarez imaju ukupno gledajući svega 20 bodova manje od rvp-a, a koštaju3,5 £ manje, oni su pretpostavljam u redu?
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptysub tra 27, 2013 2:25 pm

RamzaOden je napisao/la:
znaći da je van persie najsritniji lik ikad jer svako kolo je velika šansa da mu netko slomi noge ali on to uspješno izbjegava.
dakle, njegov skil=sreća i važnije je regrutirati ga jer ima sreće, a to je skill opet, a ne sreća.

šta ti laprdaš konju? hiha2


just sayin, nema smisla cijela rasprava oko bitnosti znanja. i rvp-a. i jel on treba igrati. ili ne.

bitno je da se svi lijepo svađamo, da smaug pizdi kad spuši stoti put za redom, da svi žele grgi odvalit glavu, da je babić nabrijan iako nema razloga za to i taq. zato igram.

ne sigurno zbog činjenice da dokažem svoj SKILL igranja ove igre, jer je on minimalan i apsolutno ništa ne dokazuje. bitna je jedino sreća da u danom kolu tvoj jedan igrač koji se razlikuje od protivnikovog zabije gol više.
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyned tra 28, 2013 7:22 am

Evo rijetko se logiram u zadnje vrijeme al da dam svoj doprinos ovoj nepresušnoj temi. Mussy je ukratko sve rekao na RVP temu. Mislim frajer je koštao, koliko 13.5.? Bale ima 15 bodova manje, a osjetno je jeftiniji. Mislim da je svako natezanje oko ovog više potpuno bespotrebno. Frajer je najskuplji, provajda najviše bodova. Imaš određenu sumu novca i ostatak ekipe lakše ćeš složiti ako imaš Bejla a ne RVP-a. Mislim, tko uopće više kmeči oko toga, skimao sam topik. Smaug al ono, to je Smaug i to je simpatično, drugi je Babić. Tu ne treba ništa dodati. Tip koji nadam se na ovom forumu ima neku kompletno drugu troll personu jer ako je IRL ovakav redikul treba počet radit memee od njega. Ili ga nokautirat. Voljan sam oboje.

Što se tiče ovih Fort Minor šemica, koliko je bitan luck, koliko skill, oboje je bitno,naravno, ne bih ulazio u postotke, ali sigurno je da nećeš pobjediti ako nemaš oboje. Jer tokom igre ovako kako mi se čini, uzimam pravo da griješim, Grga i Zvone, ne računajući sebe u ovome jer mi je teško procijenit, potezima i postovima odaju dojam najvećeg skilla u igri. Jedan je prvi, jedan treći. Then again, tu na 2.mj imamo lika koji je mogao/trebao bit tipa deseti. Ali je drugi. I to je zato što je imao određenu sreću u rasporedima, ili netko stvarno misli da je proučavao nekakve h2h mečapove i mudrijao o transferima noćima. Siguran sam da nije. Isto tako ja sam po svemu sudueći trebao bit u top 3, do prije 4,5 kola sam čini mi se još uvijek imao overall najviše bodova a bio sam, nezz, 11. Mislim nema racio objašnjenja za takve stvari. Na sitnicama u potezima se vidi ponekad razlika, i na 5 kola od 38 možeš pobjediti zbog genijalnog jednog transfera tog tjedna, zbog proučavanja protivnikove ekipe i biranja po njoj, zbog planiranja za dgw, idućo gw, itd.

Što se tiče ovog odustajanja što je netko napisao, radim normalno transfere, ne pada mi napamet glumiti sad nekog povrijeđenog nesretnika i imati benanog suareza kapetana do kraja sezone i kvariti regularnost. S druge strane, obavim to u 3min bez ikakvog entuzijazma i svih silnih rituala i iščitavanja statsa i previewa o idućem gw kao što inače radim. Btw, ovu drugu ligu igram još manje, tamo već nekoliko godina igramo i ove sezone se kompletno raspalo sve, ljudima je dosadilo i mislim da 40% ekipe uopće radi transfere.
POZZ
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyned tra 28, 2013 5:37 pm

Mislim da je dosta tvojih problema uzrokovano dupliranjem/tripliranjem na klubove. To funkcionira na razini total scorea al nekako u h2h neki glupi gol ko andy caroll u 94 minuti ti zakone tipa 8 ili mozda 10 bodova skupa s bonusima. Ili jednostavno losa tekma nekog kluba.

Previse jaja u jednoj kosari jel.



Ako pod kosaru mislimo naravno vaginu tvoje majke.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Emptyned tra 28, 2013 11:37 pm

ĐIZ
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gameweek 34 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 34   Gameweek 34 - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gameweek 34
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Gameweek 9
» Gameweek 5
» Gameweek 27
» Gameweek 26
» Gameweek 12

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: