Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sezonski rezime

Go down 
+2
beaver
Rena!
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyned svi 19, 2013 8:44 pm

Prije svega velike čestitke Petroviću na osvojenom naslovu.Apsolutno zasluženo.Igra si strpljivo i hrabro i podosta sam naučija iz fentezija od tebe.Čestitam i svom bratu i mentoru Zvoni na trećem mjestu.Prošlogodišnje iskustvo pomoćnog trenera u Ribarovom štabu mi je podosta pomoglo za ovu sezonu.

Što se tiče HNK Brda Split,dosta nerezonski smo ušli u prvenstvo,imali smo čak i niz od pet pobjeda no međutim pravu konsolidaciju smo ušli tamo oko 23.-24. kola.Nažalost ima san i zdravstvenih pehova jedno 5-6 kola pa nisam mogao bit 100% in tako da sve u svemu mogu bit zadovoljan.Iskustvo je tu,u idućoj sezoni mogu očekivati još više,trenutna je realnost 10.mjesto.Jedina smo ekipa u Ognjište savezu koja je najdalja prošla u FPL kupu(6.runda) i to su neki rezultati na koje možemo biti ponosni.Dogodine će biti i "mlađi brat" u ekskluzivnom društvu tako da će za mene osobno bit još jedan dodatan natjecateljski motiv.

Hvala svima na pruženim partijama!
[Vrh] Go down
Rena!

Rena!


Posts : 173
Join date : 05.08.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptypon svi 20, 2013 10:02 pm

Previša san šara i zajebava se s nekin idiotima, Previše izmjena (69) san napravia, usporede radi jedino ekipa HNK Brda ima 57 i još 2 ekipa po 52, dok je prosjek negdi 40-50. Prva sezona mi je odi, nisan se nešto ubija od razmišljanja nego iša onako dosta hazarderski sa nekim svojim idejama bez pravog razloga. Na kraju drago mi je da san sudjelova i dogodine ću ali cilj je neki top 5 a ne nikako 13 misto. Dogodine studioznije i pametnije, čestitke pobjednik - falit će mi masu ovo sranje
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyuto svi 21, 2013 12:33 pm

ane. ko će čekat sad osmi mjesec jebemti križ i sve
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyuto svi 21, 2013 4:41 pm

Ja sam jedva dočeka ovo sranje. Još da završi glupa liga prvaka ( koju nikad nisam ni trebao započet) i da se mogu odmorit napokon.

Iako, ne mogu virovat da je već završilo. Ko da sam se jučer vraćao sa smaugom iz budimpešte, prelazimo granicu i on hvata vipov signal da provjeri koji su transferi obavljeni.
Otkrivamo mozgolomni Persie -> United, ja nisam virova dok nisam vidia Robina s dresom broj 20. Onda zvanje ljudi jer je falilo igrača, u zadnji sekund smo uspili rješit da se mate babić priključi, još i ramov koji nije ima internet ili nešto. Onda divljački start mičua i adrianov 101 bod u prvom kolu Smile))


Sve u svemu preblizu i prenapeto je bilo, još uvik imam flešbekove tih malih grešaka koje su me koštale naslova i ko zna kad će prestat :(

Al drago mi je da se naša nogmetna obitelj širi, dobili smo par kvalitetnih igrača, tu je još i druga liga sa svojim kvalitetnim pojedincima. Bit će mi žao izgubit ikoga al jebiga kad ste govna kojima je teško napravit transfer i onda ubijate gušt pola sezone :(
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptysri svi 22, 2013 11:46 am

treba to izdogovarat za sljedeću sezonu, organizirat da rula sve križeve ikad. moglo bi već sad krenut s tim sranjem.
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptysri svi 22, 2013 3:37 pm

Meni će falit isto. Jako mi je drago da sam se đojna, dijelom radi toga šta sam intenzivnije počea pratit premir ligu, a većim dijelom radi tog filinga, napetosti, koji zapravo ne bi bia ni približan da igram u rendom ligi s rendom ljudima. Dođem u Zagreb, napijemo se i umisto o PIČKAMA JEBANJU I AUTIMA pričamo o jebenom fentezi futbalu. Savršeno :( Dobro, ja se u aute nikad nisan razumia :(
Pomalo mi je drago šta je Grgur pobijedia, jer realno, kako emocionalno taj frajer proživljava te utakmice, to sranje je izvan ovog svemira.
Pozicijom nisan najzadovoljniji, bilo je glupih grešaka, FALILO JE SRIĆE Wink)) Al eto, tješim se da su bar Rena i Smaug lošiji od mene. LOL GUBITNICI Sezonski rezime 997057239
Hvala na kul sezoni, vidimo se za tri miseca.

E da, debil sam šta nisam da Grguru pare za trofejić kad sam gore bia, moga me neko sitit jebemu. Ovako sam uvik prelin otić do banke za jebenih 20 kuna :(((

edit: da, dva detalja nisam spomenia. Razveselilo me to osvajanje kupa, fascinantno kako mi paše taj format. I drago mi šta su se dva moja retaja đojnali u drugu ligu, napalili su se isto fino, jedan očito ulazi u prvu u idućoj sezoni.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyčet svi 23, 2013 1:06 am

Nemoguće je gledat grgu i ne nabrijat se. ili smauga. al on je neka druga krajnost.

nezz, baš mi rulala cijela liga, sljedeće sezone bit će još jebenije jer će ove šabane koji odustanu na pola sezone zamijenit drugoligaši koji su sve to čekali ovu godinu, pa valjda neće odustat il neš.

sljedeća sezona sigurno će rulat nekoliko različitih križeva. ko će to dočekat.

20 klubova, druga liga ovisno o interesu, treba to izreklamirat po HCL-u i frendsima ovak sa strane. super je i to što prvih 8 (ili 10) iz ove sezone ide u Ligu prvaka, to će bit phun definitivno. također, kup sistem je dosta zanimljiv. u svakom slučaju, biće zabave.

[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyčet svi 23, 2013 8:21 am

a što reći.

očekivao sam ovo cijelo ljeto i nabrijavao se. i ispunilo mi je očekivanja Sezonski rezime 3647339383

evo jedan teaser sa ljeta kad su došle cijene, nisam spavao uopće taj dan nego slagao momčadi Sezonski rezime 230815077 . ovo je bila prva momčad:

https://i.imgur.com/oPyekB0.jpg

hiha hiha hiha
čak nije tolko loše, samo siggy i sinclair su užasni promašaji, al onda je sinclair još bio u swanseaju. Ok i park, neznam šta mi je s tim bilo..

Bilo je dosta nezaboravnog sranja, puno igrača mi se urezalo u pamćenje vrh potezima. Najluđe sranje bio je Townsend od Fredija, to je bilo surealno. Čak bolje od mog Kebea koji je isto bio šašavo sranje Smile)) Dosta ekipe je na početku sezone uzelo mičua i petrića, to je isto bilo sjebano bio sam dosta jelly. Tijekom sezone se ipak isprofiliralo 20ak vrh igrača s kojim se trebalo igrat i samo je tajming odlučivao hoćeš bit dobar il loš realno. S nekim nikako nisam uspio pogađat, tipa Hazard, Santi (nisam uzeo nijedan njegov gol a imo sam ga 3 puta) itd.

Najviše me bolio poraz od smauga u 4om kolu, do onda sam imao auru nepobjedivosti koju sam gradio cijelo ljeto, to me baš prizemljilo i to tvrdo. Poslije sam ih bolje primao, a daleko najdraža pobjeda mi je nad Hrvojem sa sesenjonovim golom u 93oj minuti nakon 20000 utakmica bez gola, potpuno rendom. Dosta sam ponosan na 100% rekord nad Zvonom koji dugo sad čeka pobjedu nadamnom hiha

Vanja je imao odličnih poteza ove godine. Suarez prije hattricka, Lambert prije 2+asist (oboje kapetani), ali na kraju je zasrao sa rendom igrom di se oslanjao na igrače koji očito ne performaju tipa runi. Smaug je više manje stagnirao od prošli put i kmečao oko van persija. Ok frajeru briješ na dark horse igrače al skil je u tome da ih uzmeš kad misliš da će rulat a ne imat ih cijelo vrijeme i onda kad jednom daju gol vrištat kako igraš sa dušom hiha iako, prepoznao je snodgrasa i vertongena, to je istina, a za snoda su ga još svi prcali. Rena fenomenalni izbori kapetana tijekom prvog dijela sezone, al ostali igrači većinom rendom tipa jelavić lol. Kod Pušića iskreno neznam u čemu je problem. Možda jednostavno nije igrao unaprijed s obzirom na protivnike pa je zbog toga tolko loš u h2h. Iako već na kraju sezone je i pao dosta overall.

Najveće iznenađenje su mi Hurikani, ok frajer je došo na forum 2 puta ali aktivan je i dosta nabrijan kolko sam skužio, s njim sam dosta zadovoljan. Bevandić ludilo, 4. mjesto nisam to nimalo očekivao. Skrumpo se protiv mene kad smo drugi put igrali, to me iživciralo užasno. Sturridge pucanje penala iako je gerrard u igri, to neću skoro zaboravit. Al ima ono nešto, definitivno. Townsend. hiha Babić je kmečavac ali kmečavac koji je potreban ovakvoj ligi, bez njega bi bilo puno dosadnije. Treba još učiti i dobiti malo bolji feel, izdominirao sam ga 3/3, time sam dosta sretan Sezonski rezime 354623124 Duje, Zlatko, odlični i aktivni, jako mi je drago što ste se priključili. Drago mi je da je hrvojev trud i aktivnost urodila plodom, eksplodirao je u drugom dijelu sezone i skočio valjda 10 mjesta lol.

Adrian i Zvone. vrh. nisam mislio da će biti ovolko eksplozivna završnica ali eto, drago mi je da je kolko god bio živčan i zgrčen tih par dana hiha Zvone i ja užasno slično razmišljamo, valjda smo zato tolko blizu i s bodovima i svime, i napravili iste transfere zadnji week Sezonski rezime 230815077 A za Adrijana nez, vjerujem da me kao i većinu zateklo nespremnog njegov uspon na ljestvici. Ok imao je sreće sa ždrijebom (heh dabl week EVO VRDOLJAK KOJI NE IGRA LOL ) ali skupio je dosta bodova pri kraju pa mu bodovni konto ne izgleda bijedno hiha


Nadam se da ćemo tijekom ljeta ja/zvone/ko oće skupit nešto vremena pa napisat malo opširniji report o sezoni i malo statse uzet što smo zanemarili. Ono kao što je zvone napravio sa Summer Cupom.

Što se Summer Cupa tiče, možda ga bude i ove godine, ali to je iznenađenje hiha

Za sljedeću sezonu bi volio da rješimo tih 20 aktivnih ljudi i da ozbiljno igramo ligu prvaka kako smo i rekli (prvih 8 kvalificirano).

sutra je finale lige prvaka koji je malo bjedan trofej jer se vodio između troje ljudi ove godine, najviše zbog užasnog sajta koji će nadam se bit bolji sljedeće godine. Al opet nadam se da ću pobjedit jer trofej je trofej hiha

cmok svima osim neaktivnim pederima koje neću spominjat! ĐIZ
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyčet svi 23, 2013 2:21 pm

Smeće govnarsko. Frajer spomene sve ikad u ligi, osim mene koji je nekoliko kola držao prvo mjesto na ljestvici.

Čobane, zapamtit ću ti to, gorjet ćeš na lomači kada te moji bijesni navijači prepeku Sezonski rezime 1311340485
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptypet svi 24, 2013 12:04 am

A jebiga biver, stvarno si imao sezonu za zaborav :( Ništa zanimljivo previše, solidan gornji dom, neko vrijeme si vidio u top 4 al na kraju te je bevandić izbacio :(
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptypet svi 24, 2013 11:00 am

ne kmeči davore, ok si bio, najviše na početku, najviše se sjećam ono kad si skupio 50 bodova u obrani jedno kolo Sezonski rezime 230815077 al zab sam te soz.

inače overall je osvojio frajer sa fiso foruma, neki ludi kršćanin lol savršeno dosta, nevjerojatno da to nekome uspije ko se baš trudi.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptypet svi 24, 2013 12:26 pm

Zvone je napisao/la:
A jebiga biver, stvarno si imao sezonu za zaborav :( Ništa zanimljivo previše, solidan gornji dom, neko vrijeme si vidio u top 4 al na kraju te je bevandić izbacio :(

puši jaja srećkoviću jedan sretni :(
[Vrh] Go down
Gospa

Gospa


Posts : 171
Join date : 23.05.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptypet svi 24, 2013 3:05 pm

bilo je LUDO BRALE, mislim da nisam ni jednom zaboravia minjat ekipu i to. iskeno nisam nikad to namjerno radia al sad pazim jer vidm da je nekim peps napeto pa eto, NIJE TEŠKO

jedva čekam novu sezonu i (valjda) povratak murinja, mančestera bez fergia i ostale rošade koje će se desit po manjim i većim klubovima.

i da, drago mi je da sam ispred Sezonski rezime 997057239 smauga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptysub svi 25, 2013 11:41 pm

Za iduću sezonu lige prvaka bi se trebalo povezat sa nekom drugom H2H hrvatskom ligom Grgure..(prvih 8 se kvalificiralo iz naše jelte).Za iduću sezonu predlažem sebe za organizaciju kupa,druge lige i opta ognja.Stvarno nije mi teško,u nogometu san 23 godine tako da znam većinu stvari ako ne i sve vezano za izvlačenje kupa,propozicije i to..također i za opta oganj vrijedi.Mogu se potrudit i oko druge lige samo eto oni nebi trebali plaćat licencu jer su ka druga liga :(.Summer Cup ovogodišnji??Kup konfederacija Very Happy ?
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Emptyned svi 26, 2013 12:12 pm

Ja predlažem da dogodine igramo na drugom sajtu a ne na ovoj uefinoj fantasy. Jer je smeće odvratno.

http://www.totelfootball.com/ pari ok, to igra ekipa na FFscoutu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sezonski rezime Empty
PostajNaslov: Re: Sezonski rezime   Sezonski rezime Empty

[Vrh] Go down
 
Sezonski rezime
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: