Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gameweek 20

Go down 
+7
Pule Batina
Smaug
Fredi
Rena!
beaver
Zvone
Drevan Zmaj
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptypon pro 31, 2012 8:59 pm

jedi govna smeće napuvano
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptypon pro 31, 2012 10:59 pm

Gameweek 20 - Page 5 230815077 lol
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptyuto sij 01, 2013 4:45 pm

beaver je napisao/la:
Drugi sam, jedno vrijeme bio i prvi. Kako najmanje bodova skupim?

i nisam napisao da je rvp smeće nego da me živciraju kmečavci koji kmeče da stalno bivaju poraženi za tri boda. a rvp je zaslužan za to što oni bivaju pobijeđeni za tri boda.

TAJNA OTKRIVENA:

Jer ako pola lige ima kapetana rvp-a, kao i ti, onda u međusobnom dvoboju s tim frajerima ti imaš isto bodova kao i oni na temelju rvp-a. A RVP sam po sebi košta 14 milijuna. To su dva fakat kvalitetna igrača na drugim pozicijama.

I onda se dogodi to da ti imaš RVP-a, isto ko i grga, a ostale pozicije ti pokrivaju Sterling, hughes, nastasic, walker. Na klupi jednostavno nemaš niti jednog kvalitetnog ekstra igrača u vezi. Zašto? Zato što u banci imaš 102, 103 miljuna.

S druge strane, grga ima RVP-a, ali zato ima nekoliko ekstra kvaliteta u vezi i napadu. jer ima dovoljno novca u banci (oko 105 milja, dakle 2-3 milje više od tebe) da si priušti te transfere. Jer kad pogledaš, tri milje je razlika između mate i snodgrasa, odnosno pobjede i poraza u međusobnom dvoboju.

Zato kažem, poanta ove igre je u promatranju protivnika, uspoređivanju igrača i predviđanju uspjeha onog igrača kojeg protivnik i ti ne dijelite. Poanta igre nije kupit RVP-a, kapetanirat ga i onda srat po forumu kako ti imaš overall više pobjeda ako si frajeru izgubio sve mečeve protiv ozbiljnijih protivnika koji imaju RVP-a.

TAJNA OTKRIVENA - END!

Očito sam trebao napisat, onaj prvi dio se naravno odnosi na Babića i njegove pulene, mislio sam da je dovoljno jasno bilo.
TAJNA je toliko površna i neutemeljena da nemam volje ni komentirat, a i znao sam ionako odmah što misliš pod svojom taktikom al ono, velim ti opet, toliko rupa i nelogičnosti da nezz otkud ni počet. Smile
Što se Van Persieja tiče, pa da završimo s tom pričom. imam ga od 1.kola kad je koštao osjetno manje i kad je odigrao 15min prvo kolo kao zamjena i nije baš slutilo na rapsodiju. Ne govorim to iz neke vizionarske perspektive HEJ gledajte kako sam mu ja vjerovao i kad ga nitko skoro nije imao i nije mu vjerovao nego iz perspektive da je besmisleno to što mi konkretno govoriš jer RVP-a nisam uzeo u 15.kolu. Po tebi bi ja trebao izbacit iz ekipe lika kojeg imam od početka i koji konstantno provajda bodove? To ima manje smisla čak i od tvoje velike tajne o međusobnim susretima. Smile

Pozz svima i NHF at all.
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptyuto sij 01, 2013 5:22 pm

Al isto si na kraju piknuo Volkota, sad vidim. HAHAHA. <3
[Vrh] Go down
Zvone

Zvone


Posts : 1708
Join date : 07.06.2012

Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptyuto sij 01, 2013 10:15 pm

Vau kralju frajer je ima volkota prije tebe ovu sezonu pa prestani bit mentol.
[Vrh] Go down
Il Dottore

Il Dottore


Posts : 303
Join date : 17.07.2012

Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptysri sij 02, 2013 6:21 am

Fredi je napisao/la:
izlazim iz kina, otvaram Fantasy i vidim da MUSTAĆ ima 52 boda. Odmah sam računao na remi i nezz popizdio sam... mustać jebote.

nezz, nemam želje odgovarat. frajeru, tko si ti uopće
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Emptysri sij 02, 2013 6:31 am

Gameweek 20 - Page 5 567516483 kolo tenzija.

Ništa osobno prijatelju, bila je takva trenutačna reakcija isključivo radi tvog bodovnog stanja na ljestvici, ne atak na tvoju personu osobno. Na kraju si me i stigao s bodovima eto, al su te posrali minus bodovi od transfera na tvoju žalost.

Puno sreće i uspjeha u daljnjem natjecanju! Gameweek 20 - Page 5 2038965257
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Sponsored content





Gameweek 20 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Gameweek 20
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Gameweek 9
» Gameweek 5
» Gameweek 27
» Gameweek 28
» Gameweek 12

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: