Fantasy Football Ognjiste
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gameweek 20

Go down 
+7
Pule Batina
Smaug
Fredi
Rena!
beaver
Zvone
Drevan Zmaj
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
RamzaOden

RamzaOden


Posts : 546
Join date : 05.06.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 4:56 pm

Da, a psovanje će tomu pomoći. Gameweek 20 - Page 4 3572516315
[Vrh] Go down
Duje
Ognjište Kup Šampion
Duje


Posts : 300
Join date : 08.06.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 5:19 pm

#VanjaRacio
[Vrh] Go down
Damir Avdic

Damir Avdic


Posts : 91
Join date : 22.07.2012
Location : Strathisla Distillery, Seafield Ave, Keith, Banffshire AB55 5BS, United Kingdom

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 5:54 pm

Dobro je, jako napadačko kolo i Pienaar su me pogurali ovaj put. Još da je Tevez (kapetan) igra...
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 7:18 pm

pobijedio za 4 boda huhu

čestitke pušiću.
iskrene stvarno. hiha
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 7:51 pm

izlazim iz kina, otvaram Fantasy i vidim da MUSTAĆ ima 52 boda. Odmah sam računao na remi i nezz popizdio sam... mustać jebote. Na kraju sam skužio da ima još -8 bodova na to i da je popušio.

Bez obzira na moj disrespekt prema njegovom vođenju ekipe jer frajer ima pecto bodova manje od svih ostalih u ligi, ovo je stvarno bilo dobro kolo. Nije bilo napeto, jer sam vodio 20 bodova, ali na kraju me sustigao i odlučili su njegovi transferi. Čestitke Mustaću i puno sreće ubuduće, tj. da nastavi ovim tempom (ne poraza nego solidnih kola, jel)
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 8:46 pm

83 - 79. Ne moram ništa objašnjavat. Uz to sam uspio ispast i iz kupa mislim jer je liku Llrois dobio bonus, ej Lloris!! i sad je 79-79 a čini mi se da ide dalje više golova a on ima 7, a ja 6. nezz, krajnje depresivan gameweek. Čestitke Grgi jbg, derbi opravdao očekivanja.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 10:56 pm

Pule Batina je napisao/la:
Baš nevjerojatno koliko kola ove godine igram s onima koji baš u tom kolu imaju masu bodova. Dobro, za grgu nije osobito čudno ali ono, dokad. I da obojica uzmemo volkota i ovaj napravi što napravi, nezz. Trenutno procjenjujem šanse na 70-30 za tebe, al bit će baš depresivno izgubit s ovoliko bodova i nezasluženo da ijedan izgubi ovo al eto, fantasy sudba. Isto tako procjenjujem da u idućem kolu volkota uzima pola lige na čelu sa biverom. #bivertactics

Kaže frajer koji ga je uzeo prošlo kolo. OK NAJBOLJI SI TRENER IKAD ROBIN VAN PERSI ZNANJE!!

otkrio bih ti tajnu ove igre u ovom modu, ali neću. ali budi siguran da to NIJE kapetaniranje robina van persija. dugoročno gledajući.
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptyned pro 30, 2012 11:00 pm

LOL, Jer dosad je imao 18 golova i 16 asista pa kao bilo je strašno logično. jel te moram podsjećat da ga se wenger još prije 3 mjeseca htio riješit zbog ugovora i da nije ni igrao? Bez brige, znam i ja da je tajna u kapetaniranju Robson Kanua ali kao i ti, ne želim to nikome reći. dugoročno gledajući.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 12:18 am

ako pogledaš moje transfere vidjet ćeš da sam prije dosta kola imao walcotta, ali sam odustao kad me sjebala njegova ozljeda. kad je zdrav, walcott donosi hrpu bodova jer mu stil igre dopušta da često puca ili ulazi u šesnaesterac. nisi otkrio toplu vodu i zaista ne moraš BUHU SVIĆE UZET WOLKOTA ŠTAĆU JA SAM OTKRIO DOK JE IMAO 13 GODINA. jer nisi.

što se tiče ovog drugog, samo sam ti hintnuo stvar, a na tebi je da razmisliš. uglavnom, radi po svom, ja ću po svom pa ćemo vidjet na kraju lige. pozz Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 1:44 am

ala obračun kvazi znalaca baluna...jebem vam mater kladin se da sta se tice igranja baluna da imate obe live.to me i u biti najvise frustrira jer ste na celu jer hajmo uzest van persija i kapetanirat ga to je sasvim niko dosad nije napravija.ili hej ajmo uzest mičua jer je midfilder a u biti igra špicu mrtvu.Najviše cijenim Majcenovića jer covik sastavlja ekipu po guštu a nebokte jeba iman van persija kume ja sam nogometni znalac mamicu vam sakatu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 1:45 am

I JEBO VAS VANPERSI I ĐONI HAJTINGA I CILA HOLANDIJA I JEBENI MANČESTER JUNAJTED.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 1:50 am

14 od 18 ekipa ima kapetaniranog RVP-a.Eto Vam jebeni opta oganj fakt!!!daj napravite statistiku od toga jebem vam sve
[Vrh] Go down
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 2:13 am

kme kme.

iskreno nema smisla NE kapetanirati van persija jer:

50 posto igrača igre ga ima i svi ga kapetaniraju.
ako napravi nešto i ne kapetaniraš ga, sjebat će te.
ako ne napravi ništa, sjebat će sve.

kad god sam išao kapetanirat nekog DRUGOG xD sam samo zažalio.
biver, jel ti stvarno misliš da ćeš sa PICKANJEM nekog drugog svako kolo pogoditi više od možda 50-60% puta (ovih 60 je stvarno gornja granica i to ako se zadovoljavaš sa tipa 4-5 bodova).
nećeš, jer će na svakog walcota doći jedan blank week hazarda, mate, suareza, aguera itd, koji jako često imaju blank utakmice. RVP nema blank utakmice.

mislim, kapetaniranjem samo rvp-a si mogao dobit već 266 bodova. baš me zanima kolko si ti dobio bodova birajući kapetane. ili itko drugi. sumnjam da je više od toga, ili ustvari da je blizu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 10:41 am

ti si kreten i ideš mi na kurac.
[Vrh] Go down
Rena!

Rena!


Posts : 173
Join date : 05.08.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 12:55 pm

Van Persia nikad, kako je reka Eboue - no respect for the dutch donkey.
Mislim ja odi se i zajebavan, gledan sad transfere koliko je ko učinia i mislin da san tipa 15 u plusu na ostale a opet dobro ide, ne znan neću srat po nikome al iman tih par igrača - Van Persie, Nasri, Clichy ma biži ća napušen san i subjektivan jer navijan za Arsenal.

Inače gadim se samom sebi na ovoj pobjedi, posralo me jako prezadnji po broju bodova u ovon kolu protiv zadnjega, iden sad radit neke vizionarske transfere.

i btw jel onaj mukte wildcard se može iskoristit za ovo kolo ili tek od idućega?
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 2:20 pm

Drevan Zmaj je napisao/la:
kme kme.

iskreno nema smisla NE kapetanirati van persija jer:

50 posto igrača igre ga ima i svi ga kapetaniraju.
ako napravi nešto i ne kapetaniraš ga, sjebat će te.
ako ne napravi ništa, sjebat će sve.

kad god sam išao kapetanirat nekog DRUGOG xD sam samo zažalio.
biver, jel ti stvarno misliš da ćeš sa PICKANJEM nekog drugog svako kolo pogoditi više od možda 50-60% puta (ovih 60 je stvarno gornja granica i to ako se zadovoljavaš sa tipa 4-5 bodova).
nećeš, jer će na svakog walcota doći jedan blank week hazarda, mate, suareza, aguera itd, koji jako često imaju blank utakmice. RVP nema blank utakmice.

mislim, kapetaniranjem samo rvp-a si mogao dobit već 266 bodova. baš me zanima kolko si ti dobio bodova birajući kapetane. ili itko drugi. sumnjam da je više od toga, ili ustvari da je blizu.


Protiv tebe nemam ništa, ti si savršeno odradio van persi situaciju i jedini kojemu njegovo kapetaniranje ima smisla. Najbolje od svih. Neću vam reći zašto.
[Vrh] Go down
Rena!

Rena!


Posts : 173
Join date : 05.08.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 2:55 pm

12 4 30 16 18 40 4 10 4 2 4 22 12 6 32 24 14 16 2 4

Nitijedno kolo s Van Persijen, 276 boda ukupno od kapetana - pada ti teorija u vodu.
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 2:59 pm

@beaver LOL, naravno da nisam niti je to bio point komentara, ali si ti uvijek buttmadde na sve pa zna bit zabavno trollat te. kad kreneš prosipat neke algoritme o kapetaniranju, onda već prelazi u ridikuloznost pa bude još bolje. HM, HM, HM, što bi to moglo biti, Grguru se isplati kapetanirati rvp-a, drugima ne, brzi pogled na ljestvicu, HM, HM, Hm, ne i dalje ne kužim al nemoj nam otkriti pliz, cijelu sezonu ću se mučiti ali sam ću doći do toga.

Babić je tu negdje sa svojim Van Persi hejtom i monolozima. Bu hu hu hu, oni imaju van persija a ja sam posljednji romantik nogometa i uzet ću invalide iz treće lige kao što su recimo Suarez, Tevez, Hazard... igrači koji ne donose bodove jer želim namjerno bit najgori. to je baza. zbog toga se igra zar ne, HE HE. i onda favorit, možda sam smeće u fantasyju al ja znam igrati nogomet IRL, siguran sam da vi ne znate. to je dosta dobar geg isto. 9.3/10
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 3:36 pm

sine,nabijem i tebe na kurac.Takvima debilima ka šta si ti je bitno pobijedit huehue osvojit cu trofej ognjiste lige.Ova je igra izmišljena radi vlastitog gušta i da stavljaš igrače i momčad kako ih ti zamišljaš.Naravno ima kompetitivnog naboja al mislin da je suvislo ista govorit kad 85 posto lige ima vanpersija,koji je po meni najveća šuga od igrača uz robena,i to još po mogućnosti kapetaniranje po defaultu.Majku vam vašu amo igrat francusku ili hnl pa ćemo vidit vaše znanje i busanje.
[Vrh] Go down
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 4:22 pm

Prije tri sezone sam bio 24. u Sportnetovoj HNL fantasy ligi. Tako da...

Al nije uopće bitno. Stavite vanpersija, stavite i vaz tea. Potpuno je nevažno kako igrate i koga kapetanirate. Svatko u ovog igri vidi neki smisao; netko želi pobijedit ligu, netko imat kul SVOJE igrače.

Ne pokušavam nikom solit pamet, ali još uvijek tvrdim da bezveze kmečite oko vanpersija jer on nije razlog zašto gubite. Ili pobjeđujete.
[Vrh] Go down
Pule Batina

Pule Batina


Posts : 321
Join date : 12.08.2012
Location : ZGB

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 5:03 pm

Srećom da tebi nije bitno jer uvijek si najglasniji kmečavac a najmanje bodova skupiš. Very Happy ali slatko. U hu hu HNL, ti mistični pašnjaci. Nezz da li bi to itko znao igrati. osim tebe, jasno. Stvarno nezz. Uostalom napisao si sve sam, rvp je tebi smeće, kako znaš da meni nije strahovito simpatičan i drag? meni je recimo hazard strašno omražen, isto ima masu bodova, bu hu, što ćem osad? ja nemam michua , niti sam ga imao od početka iako sam svjestan da je i dalje dobar pick za cijenu koju ima, jer eto, glupo mi ga je sad uzet, drljavo je nekako, a zabit će još 7,8 golova do kraja sigurno. i što sad, jbg, svejedno imam overall bodova najvise. ne moze ti jedan igrač krojiti sudbinu ekipe.

Što to znači? Ja sam lani bio treći u onom iskonovom fantasyju koji je igralo nekoliko hiljada ljudi vise nego sportnetov, većinu vremena sam bio prvi pa ono, kakvo je to mjerilo ičega? u biti sad više nezz da li meni replyjaš ili babiću ali svakako vam dobar provod oboma i sretna nova i još masu zabavnih tenzija na forumu. U tome je cijela bit, ne u van persieju. Smile
Živili!
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 5:40 pm

JA NE ZNAM Shocked
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
beaver

beaver


Posts : 426
Join date : 20.07.2012
Location : Zagreb

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 6:01 pm

Drugi sam, jedno vrijeme bio i prvi. Kako najmanje bodova skupim?

i nisam napisao da je rvp smeće nego da me živciraju kmečavci koji kmeče da stalno bivaju poraženi za tri boda. a rvp je zaslužan za to što oni bivaju pobijeđeni za tri boda.

TAJNA OTKRIVENA:

Jer ako pola lige ima kapetana rvp-a, kao i ti, onda u međusobnom dvoboju s tim frajerima ti imaš isto bodova kao i oni na temelju rvp-a. A RVP sam po sebi košta 14 milijuna. To su dva fakat kvalitetna igrača na drugim pozicijama.

I onda se dogodi to da ti imaš RVP-a, isto ko i grga, a ostale pozicije ti pokrivaju Sterling, hughes, nastasic, walker. Na klupi jednostavno nemaš niti jednog kvalitetnog ekstra igrača u vezi. Zašto? Zato što u banci imaš 102, 103 miljuna.

S druge strane, grga ima RVP-a, ali zato ima nekoliko ekstra kvaliteta u vezi i napadu. jer ima dovoljno novca u banci (oko 105 milja, dakle 2-3 milje više od tebe) da si priušti te transfere. Jer kad pogledaš, tri milje je razlika između mate i snodgrasa, odnosno pobjede i poraza u međusobnom dvoboju.

Zato kažem, poanta ove igre je u promatranju protivnika, uspoređivanju igrača i predviđanju uspjeha onog igrača kojeg protivnik i ti ne dijelite. Poanta igre nije kupit RVP-a, kapetanirat ga i onda srat po forumu kako ti imaš overall više pobjeda ako si frajeru izgubio sve mečeve protiv ozbiljnijih protivnika koji imaju RVP-a.

TAJNA OTKRIVENA - END!
[Vrh] Go down
Fredi

Fredi


Posts : 794
Join date : 05.06.2012
Location : Rijeka

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 8:05 pm

Gameweek 20 - Page 4 567516483 Gameweek 20 - Page 4 567516483 Gameweek 20 - Page 4 567516483 Gameweek 20 - Page 4 567516483 jel TO ta velika tajna koja jamči fantasy uspjeh?

Malo razočaravajuće jebote. Upravo si rekao da što više novaca imaš možeš složit skuplju i potencijalno bolju ekipu... i to je dobro za tebe. VAU

+ ne smijemo zaboravit Igrićev teorem kapetanizacije. Ako dvije ekipe imaju dva ista igrača kapetanizirana, njihov se bodovni utjecaj neutralizira.

Mislim da ću uz pomoć ovih TIPS svrgnuti Grgu s trona do kraja sezone. TNX FRIEND! Gameweek 20 - Page 4 3572516315


a što se tiče RVP priče, frajer rula realno. I ima najviše bodova i najkonzistentniji je. Istina, NIJE NAJBOLJI svako kolo, al JE NAJSIGURNIJI većinu kola. I ne vidim nikakav problem u tome da ga 100% momčadi ima, zašto ne kvragu?

Ajde rekao bi da igraš igru za svoj gušt sam sa sobom, al u KOMPETITIVNOJ LIGI si, mislim... point cijele lige i svega ovoga je da se NATJEČEMO i zabavimo. Da igramo po sistemu simpatiziranja i subjektivne dream postave meni bi Giggs bio kapetan od početka do kraja, a igrali bi još Snodgrass, Anderson, Di Santo, Cabaye, Ridgewell, Mirallas, Gylfi ( i nezz, samo sam bubnuo par igrača sad s vrha glave koji nisu TOP u FPL, al su mi dragi nekako, a ima ih još puno). OČITO to nije bit, sereš ako kažeš da ne voliš pobjediti i da ti to nije bitno. NIJE NAJVAŽNIJE i niš ako ne dobiješ - ne dobiješ, al to je cilj nekako.
[Vrh] Go down
http://www.hcl.hr
Drevan Zmaj
Premiership Šampion
Drevan Zmaj


Posts : 1530
Join date : 22.05.2012

Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Emptypon pro 31, 2012 8:39 pm

boli me kurac za simpatiziranje, uzimam igrače koji rulaju makar ih ne volim jer želim pobjedit. jedi mi kurac babić lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gameweek 20 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gameweek 20   Gameweek 20 - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gameweek 20
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gameweek 9
» Gameweek 5
» Gameweek 27
» Gameweek 28
» Gameweek 12

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Fantasy Football Ognjiste :: Sezona 2012-2013-
Forum(o)Bir: